اولین تصاویر جاسوسی از خودروی بعدی لامبورگینی

0

اولین تصاویر جاسوسی از خودروی بعدی لامبورگینی

شرکت لامبورگینی در اواخر سال گذشته میلادی اعلام کرده بود که برنامه هایی برای تولید نسخه های متنوعی از خودروی هوراکان دارد. پیش بینی ها نشان میداد لامبورگینی هوراکان که جایگزین خودروی زیبا و محبوب گالاردو شده جا پای همان خودرو خواهد گذاشت و نسخه هایی که از هوراکان تولید خواهد شد کاملا مانند نسخه هایی خواهد بود که از گالاردو و در گذشته تولید شده بودند. از طرفی هم صحبت هایی از پتانسیل بالاتر هوراکان برای تولید نسخه های بیشتر از گالاردو سخن به میان آمده بود. در روز های اخیر دوربین های خبری اولین تصاویر از نسخه جدید خودروی هوراکان را در پیست نوربرگرینگ شکار کردند و در ادامه مطلب خواهیم دید که اولین فرزند از خانواده هوراکان کدام نسخه خواهد بود.

 

تصاویری که خبرنگاران از خودروی در حال آزمایش لامبورگینی در پیست نوربرگرینگ گرفته اند به وضوح نشان دهنده تعدادی تغییرات ظاهری نسبت به نسخه اصلی خودروی هوراکان هستند. از جمله تغییراتی که میتوان به آنها اشاره کرد باله بزرگ و ثابت در عقب خودرو و اسپویلر بزرگتر در جلوی آن است که هر دو به مشخصات آئرودینامیکی و نیروی رو به پایین بیشتر در این خودرو کمک خواهند کرد. همچنین ظاهر جدید اگزوز ها در عقب خودرو و کمی پایین تر از چراغ ها نیز مشخص می باشد.

شرکت لامبورگینی هنوز هیچ نامی بطور رسمی برای خودروی جدید مشخص و معرفی نکرده است اما اگر بر طبق انتظارات این شرکت نامگذاری و ارائه نسخه های جدید را بر مبنای نسخه های خودروی گالاردو ارائه کند باید منتظر باشیم تا اولین نسخه از هوراکان به نام سوپرلجرا (Superleggera) تولید شود. اگر این قاعده به ترتیبی که انتظار داریم دنبال شود اولین مدل از نسخه سوپرلجرا یک خودروی کوپه خواهد بود و پس از آن نسخه ای بدون سقف نیز ارائه خواهد شد و در نهایت درست همانطور که در نسخه های گالاردو دیده بودیم یک نسخه تقویت شده نیز به تولید خواهد رسید.

نسخه جدید لامبورگینی هوراکان تنها در ظاهر دستخوش تغییرات نخواهد بود و انتظار می رود پیشرانه 5.2 لیتری 10 سیلندر V شکل این خودرو تا رسیدن به قدرت 650 اسب بخار تقویت شود. به این ترتیب اگر همانطور که از نام این نسخه بر می آید هوراکان سوپرلجرا سبک وزن تر از هوراکان نسخه اصلی باشد، با ادغام تمامی مؤلفه هایی که نام بردیم باید شاهد یک گاو خشمگین کوچک اما بسیار سریع از لامبورگینی باشیم. تمامی اخبار فوق بر مبنای عکس های جاسوسی گرفته شده از نسخه در حال آزمایش و حدس و گمان هایی است که از نسخه های قبلی تولید شرکت لامبورگینی به ذهن می رسد. باید منتظر باشیم و ببینیم چه مقدار از این حدس و گمان ها به واقعیت خواهد پیوست.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید