اولین تصاویر گرفته شده با دوربین گوشی جدید شیائومی ردمی پرو (Redmi Pro)

0

اولین تصاویر گرفته شده با دوربین گوشی جدید شیائومی ردمی پرو (Redmi Pro)

همان طور که می دانید کمپانی شیائومی امروز از جدیدترین تلفن هوشمند خود با نام Redmi Pro رونمایی کرد. این دستگاه که با قیمت تنها 225 دلار در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت دارای بدنه تمام فلزی بسیار زیبا، باتری با ظرفیت 4050 میلی آمپر ساعت و البته دوربین دوگانه ای است که می تواند بارزترین مشخصه دستگاه جدید چینی ها باشد. اما در رقابت شدید بین دوربین گوشی های هوشمند، این پرسش مطرح می شود که آیا Redmi Pro می تواند با دوربین دوگانه گوشی هایی مانند G5 و P9 برابری کند یا خیر؟

تنها ساعاتی پس از معرفی این دستگاه ها به وسیله شیائومی، اولین تصاویر گرفته شده با دوربین ردمی پرو نیز منتشر شدند. دوربین اصلی این دستگاه دارای دقت 13 مگاپیکسل با f/2.0 بوده و دوربین دوم نیز دارای دقت 5 مگاپیکسل و برای بهبود عمق میدان دید در تصاویر گرفته شده می باشد. همچنین سنسور به کار رفته در دوربین اصلی دارای تکنولوژی Phase Detection نیز می باشد که عملیات فوکس خودکار را سریعتر می کند. اما با همه این تفاسیر، بهترین نوع مقایسه زمانی انجام می شود که تصاویر واقعی در برابر کاربران قرار گیرند. در ادامه می توانید تعدادی از اولین عکس های گرفته شده با دوربین ردمی پرو را مشاهده کنید.

 

 

 

 

 

آنچه از این تصاویر به چشم می خورد، کیفیت بالای عکس برداری و افکت بسیار زیادی تار شدن در هنگام فوکس بین دو جسم دور و نزدیک است که شیائومی آن را به زیبایی با استفاده از دوربین های خود انجام داده. البته باید عملکرد آن را در شرایط غیر آزمایشگاهی و در نور کم نیز مقایسه کرد و بعد می توان تصمیمی صحیح تر درباره دوربین به کار رفته در ردمی پرو گرفت. نظر شما درباره دوربین این دستگاه چیست؟

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید