اولین حافظه رم ۵ گیگاهرتزی دنیا!

0

حافظه رم حرفه‌ای سری TridentZ کمپانی جی اسکیل موفق به ثبت رکورد فرکانس ۵ گیگاهرتز گردید. حافظه TridentZ اولین رم DDR4 در جهان به شمار می‌رود که رکورد فرکانس ۵۰۰۰ مگاهرتز را به ثبت رسانده است.

در ثبت رکورد اورکلاک جدید جی اسکیل، حافظه رم با فرکانس پایه ۳۸۶۶ مگاهرتز مورد استفاده قرار گرفته است. در حال حاضر ۷ رکورد برتر اورکلاک حافظه DDR4 با بهره‌گیری از حافظه‌های جی اسکیل به ثبت رسیده‌اند که نشان دهنده توان بالای اورکلاک در حرفه‌ای‌ترین خانواده حافظه رم این کمپانی است. دست‌یابی به فرکانس ۵ گیگاهرتز با در اختیار گرفتن نسل جدید حافظه‌های TridentZ، پردازنده سری K اینتل اسکای لیک و مادربرد مجهز به چیپست Z170 اینتل امکان پذیر شده است.

G-SKILL2

پس از معرفی حافظه‌های رم DDR4 و مادربردهای مجهز به چیپست Z170 اینتل، حافظه‌های سری TridentZ جی اسکیل همواره در حال ثبت رکوردهای اورکلاک جدید در زمینه فرکانس حافظه رم بودند و به نظر می‌رسد این روند همچنان ادامه خواهد داشت. مدیر بخش تحقیق و توسعه بین الملل G.Skill از ثبت رکورد فرکانس ۵ گیگاهرتز با بهره‌گیری از چیپست‌های حافظه با کیفیت بالای سامسونگ و مادربرد MSI بسیار خوشحال است و آن‌ها تلاش خود را برای تبدیل محدودیت به عملکرد به‌کار خواهند گرفت تا محصولاتی پیشرفته‌تر تولید کنند. رکورد شکنی جدید در فرکانس حافظه رم DDR4 توسط اورکلاکری از تایوان با نام Toppc صورت گرفته و برای ثبت فرکانس ۵ گیگاهرتز از بلاک نیتروژن مایع اختصاصی Toppc استفاده شده تا دمای چیپست‌های حافظه در سطح مطلوب حفظ شود. حافظه رم TridentZ شامل دو ماژول ۴ گیگابایتی با فرکانس ۳۸۶۶ مگاهرتز با افزایش تایمینگ به ۳۱-۳۱-۳۱-۶۳ به فرکانس ۵ گیگاهرتز دست یافته است.

ادمین

دنیایی متفاوت از آی‌تی را با آی‌تی‌رسان تجربه کنید…


گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید