اولین ملاقات با گلکسی نوت جدید، تصاویر رندر شده ی گلکسی نوت 6 اج منتشر شد

0

اولین ملاقات با گلکسی نوت جدید، تصاویر رندر شده ی گلکسی نوت 6 اج منتشر شد

با اینکه هنوز مدت نسبتا زیادی تا زمان معرفی فبلت جدید سامسونگ از سری محبوب نوت باقی مانده است اما مدتیست که انتشار شایعات این مدل آغاز شده است. یکی از شایعاتی که همگان را سر در گم کرده این است که به نقل برخی گزارشات، نام فبلت جدید سامسونگ گلکسی نوت 6 نخواهد بود و بر خلاف روال عادی سامسونگ این فبلت را گلکسی نوت 7 نام گذاری خواهد کرد و دیگر گزارش هیجان انگیز احتمال وجود نسخه ی اج فبلت نوت سامسونگ است. پس از گلکسی نوت اج ، سامسونگ دیگر فبلتی از سری نوت را با صفحه نمایش خمیده همراه نکرد اما به نظر میرسد در نسل جدید مجددا شاهد نسخه ی اج از سری نوت نیز خواهیم بود. به نظر میرسد این بار بر خلاف نوت اج و مانند نسخه ی اج سری اس، سامسونگ از پنلی استفاده خواهد کرد که از هر دو طرف دارای پخ باشد. در ادامه جدیدترین تصاویر از گلکسی نوت اج جدید را میتوانید مشاهده کنید.

 

با نگاهی سطحی به تصاویر میتوان متوجه شد که دستگاهی که در تصاویر وجود دارد از سری نوت است و قلم S Pen که در زیر گوشی در کنار اسپیکر قرار گرفته ، سند روشن این مسئله است. همچنین وجود پخ در سمت چپ و راست صفحه نمایش به طور واضحی مشخص است که این پخ ها دقیقا مانند چیزیست که در گلکسی اس 7 اج شاهد آن هستیم و با شیب بسیار ملایمی همراه هستند که نکته ی مثبتی نیز به شمار میرود. دیگر نکته ی قابل توجه در تصاویر، وجود درگاه یو اس بی نوع C است. در حالی که انتظار میرفت سامسونگ در گلکسی اس 7 از این درگاه استفاده کند اما این اتفاق نیفتاد و در صورت واقعی بودن این تصاویر، کمپانی قصد دارد تا در گلکسی نوت جدید از این درگاه استفاده کند.

اما در قسمت طراحی، شباهت این فبلت به گلکسی اس 7 کاملا غیر قابل انکار است. نسبت صفحه نمایش به بدنه بسیار مناسب به نظر میرسد و گوشی های گرد مسلما باعث افزایش آرگونومی دستگاه خواهند شد. در پشت دستگاه نیز همانند گلکسی اس 7، شاهد لنز دوربین با ابعاد نسبتا بزرگی هستیم و انتظار میرود این لنز تفاوتی با لنز گلکسی اس 7 نداشته باشد هر چند در عمل ممکن است شاهد پیشرفت هایی باشیم. حواشی بالا و پائین صفحه نمایش با اینکه چندان زیاد نیستند اما در مقایسه با گلکسی اس 7 به طور ناچیزی بیشتر شده اند. در قسمت بالای صفحه نمایش سنسور های مختلف و سنسور تنظیم نور قرار دارند و لنز دوربین جلو که در سمت راست گرفته مشاهده میشود. در تصاویر کاملا واضح نیست اما ممکن است یکی از این نقطه ها ،چراغ LED اعلانات یا حتی فلاش دوربین جلو باشد.

در یکی از تصاویر شاهد ابعاد این فبلت نیز هستیم که کمی بلند و ضخیم به نظر میرسد. طبق تصویر ابعاد این فبلت برابر با 153.5 * 73.9 * 7.9 میلی متر خواهد بود. در حالی که ابعاد گلکسی نوت 5 برابر با 153.2 * 76.1 * 7.6 میلی متر است. البته با توجه به ابعاد سری نوت سامسونگ از ابتدا تا کنون میتوان دریافت که ابعاد ارائه شده چندان دور از ذهن نیستند زیرا تقریبا در هر نسل سامسونگ گلکسی نوت را بزرگ و بزرگتر کرده است. با توجه به ضخامت بیشتر امکان وجود باطری با ظرفیت بالاتر نیز وجود دارد. انتظار میرود سامسونگ در اوایل ماه آگوست از نسل جدید گلکسی نوت رونمایی کند و با محصول جدید به رقابت با آیفون 7 اپل که آن هم به زودی معرفی خواهد شد بپردازد. نظر شما درباره ی تصاویر منتشر شده چیست؟

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید