اولین پوستر فیلم پِیتریتز دِی منتشر شد

0

گیگر :

پیتر برگ (Peter Berg)، کارگردان و مارک والبرگ (Mark Wahlberg)، بازیگر، اخیراً به دلیل همکاری در فیلم‌های مختلف مشهور شده‌اند؛ آن‌ها در فیلم دیپ‌واتر هرایزن (Deepwater Horizon) که قرار است در ماه سپتامبر اکران شود، حضور داشتند و حالا با داستان واقعی بمب‌گذاری بوستون در فیلم پِیتریتز دِی (Patriots Day) با یکدیگر همکاری کرده‌اند. اولین پوستر این فیلم منتشر شده و شما می‌توانید در ادامه آن را مشاهده کنید.

فیلم پِیتریتز دِی ابتکار سینمایی و واقعیت را با یکدیگر ترکیب می‌کند تا حوادث مربوط به بمب‌گذاری بوستون را که در خط پایان مسابقه دو ماراتن بوستون در روز ۱۵ آوریل سال ۲۰۱۳ روی داد، بازگو کند. بازپرسان فیلم در نهایت لیست مظنونان را به دو فرد به نام‌های تامرلان و جوهر سارنایف محدود می‌کنند. سپس یک تعقیب و گریز بزرگ اتفاق می‌افتد و تامرلان در درگیری با نیروهای پلیس کشته می‌شود و جوهر پس از محرز شدن اتهاماتش، به مرگ محکوم می‌شود.

والبرگ نقش گروهبانی به نام تامی ساندرز را بازی می‌کند. همچنین تعدادی از مأموران مختلف اداره پلیس بوستون که نقش مهمی در این پرونده دارند، با حضور جی.کی سیمونز، جان گودمن، ملیسا بینوئیست، میشل موناگان و کوین بیکن به تصویر کشیده شده است.

نویسنده این فیلم، مت چارمن است که قبلاً فیلمنامه فیلم بریج آو اسپایز (Bridge Of Spies) را نوشته بود. این فیلم در تعطیلات کریسمس در ماه ژانویه اکران خواهد شد.

منبع :مجله اینترنتی فوت و فن

پاسخ دهید