اولین گردهمایی و ضیافت شرکت‌های نرم‌افزاری برگزار شد

0

 

narm+20

اولین گردهمایی و ضیافت بزرگ شرکت‌های نرم‌افزاری با حضور پرشور مدیران شرکت‌ها، روسای ادوار سازمان و چهره‌های صنفی و مدیران دولتی حوزه فناوری اطلاعات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، در این مراسم که روز دوشنبه 26بهمن ماه از ساعت 19 الی 23 در تالار گردهمایی دانشگاه خاتم برگزار شد، بیش از 200 تن از مدیران 100 شرکت نرم‌افزاری، بیش از 50 نفر از چهره‌های خصوصی و دولتی حوزه فاوا، اعضای هیات مدیره سازمان و نمایندگان و خبرنگاران بیش از 40 رسانه تخصصی حوزه فناوری اطلاعات و اقتصاد حضور یافتند.

علاوه بر مدعوین خصوصی، اعضای هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران، چهره‌های صنفی و روسای ادوار سازمان، مقامات و مدیران دولتی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات همچون شورای عالی فضای مجازی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان فناوری اطلاعات ایران، شورای عالی انفورماتیک کشور، مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت و مرکز تحقیقات مخابرات ایران نیز در این مراسم شرکت کردند.

در این ضیافت که با هدف شبکه سازی و ایجاد همدلی صنفی میان شرکت های نرم افزاری برگزار شد، مدیران و فعالان حوزه نرم افزار در فضایی دوستانه و صمیمی به بررسی مسائل روز حوزه نرم‌افزار پرداختند.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید