اوپو برای چهارمین ماه متوالی، مقام دومین سازنده موبایل در چین را کسب کرد

0

oppo r7s

شرکت چینی OPPO برای چهارمین ماه متوالی توانست تا مقام دوم در بازار اسمارت‌فون چین را کسب کند که این امر نشان از توانایی این سازنده در جذب رضایت هم‌وطنان خویش در بزرگ‌ترین مارکت دنیا را دارد.

طبق گزارشی که از Sino-MR، یکی از منابع اصلی در گزارش بازار چین منتشر شده است، اوپو توانسته با کسب ۱۱.۲ درصد از سهم فروش گوشی‌ها در بازار چین، پس از اپل قرار گرفته و در واقع تبدیل به برند نخست بومی این کشور شود. پس از این شرکت، کمپانی Vivo با ۱۰.۵ و هواوی با ۷.۲ درصد قرار گرفته‌اند.

market_share_oct

اوپو این موفقیت خودش را مدیون سری R7 است که در حال حاضر شامل ۴ گوشی با اندازه‌های مختلف می‌شود. این اسمارت‌فون‌های باریک و فلزی شامل R7 ،R7 Plus ،R7 lite و R7s هستند که این محصول آخری، به تازگی و در نمایشگاه جیتکس دبی با رم ۴ گیگابایتی معرفی شد و گزارش اختصاصی آن را نیز در آی‌تی‌رسان خواندید.

این کمپانی مطرح که حال تلاش دارد تا در سایر نقاط دنیا نیز محصولاتش را عرضه کند، به احتمال فراوان و در ابتدای سال آینده میلادی، در ایران نیز حضور خواهد یافت و شما می‌توانید با اسمارت‌فون‌های آن از نزدیک کار کرده و دلیل موفقیتش در بازار چین را از نزدیک مشاهده کنید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید