اپلیکیشن اندروید ویکی پدیا با طراحی جدید و مدرن بروزرسانی شد

0

اپلیکیشن اندروید ویکی پدیا با طراحی جدید و مدرن بروزرسانی شد

وب سایت ویکی پدیا در دنیای اینترنت آنقدر معروف است که نیازی نیست بگوئیم ویکی پدیا یک دانشنامه ی آزاد است که در مورد هر چیزی و در هر زمینه ای مطمئنا شما میتوانید اطلاعاتی را از آن دریافت کنید. هر چند آزاد بودن این دانشنامه برخی مواقع باعث میشود ویکی پدیا منبع صد در صد قابل اطمینانی نباشد اما قطعا سریعترین راه برای دسترسی جزئی اطلاعات مورد نیاز ما محسوب میشود. مانند هر وب سایت معروفی، ویکی پدیا نیز برای پلتفرم های موبایل اپلیکیشن اختصاصی دارد و اکنون نسخه ی اندروید این اپلیکیشن بروزرسانی شده است که حال و هوای تازه ای را به آن بخشیده است. همراه ما باشید.

همان طور که گفته شد اپلیکیشن اندروید ویکی پدیا یک بروزرسانی اصلی دریافت کرده است که به دنبال این بروزرسانی طراحی اپلیکیشن تغییرات مهمی داشته است و به طور خلاصه اگر بگوئیم، اکنون محیط کاربری این اپلیکیشن بسیار زیبا و مدرن شده است. اولین چیزی که پس از بروزرسانی و اجرای برنامه متوجه آن میشید، تغییر در طراحی صفحه ی جستجو و مرور است. در این صفحه اکنون مقاله ها و تصاویر پیشنهادی، صفحات در حال رشد و یک صفحه ی تصادفی روز را مشاهده میکنید.

هنگام جستجوی یک موضوع و مورد در اپلیکیشن، اکنون پیشنهاد هایی بر اساس مقاله هایی که در ویکی پدیا مطالعه کرده اید به شما ارائه میشود (Because You Read) ، دیگر ویژگی جدید امکان خواندن ادامه ی مقاله هایی است که شما خواندن آن را به پایان نرسانده بودید، (Continue Reading)  و ویژگی Today On Wikipedia که شما را به صفحه ی اصلی وب سایت راهنمایی میکند. با پیمایش به سمت پائین صفحه ی اپلیکیشن ، بخش هایی را مشاهده میکنید که شامل محتوای مطالبی است که روزهای قبل مشاهده یا مطالعه کرده اید. این بخش به صورت یک کارت به شما نمایش داده میشود و کاربر میتواند به راحتی و با سوایپ کردن آن کارت، مطالبی را که علاقه ای به دیدن آنها ندارد را پنهان کند. اکنون اشتراک گذاری یک مطلب نیز بسیار ساده و مستقیما توسط اپلیکیشن صورت میگیرد.

با اپلیکیشن ویکی پدیا همواره دریایی از محتویات و اطلاعات را در گوشی خود دارید و با یک جستجوی ساده در آن احتمالا میتوانید به اطلاعات ارزشمند و مفیدی دست پیدا کنید. مانند وب سایت اصلی ویکی پدیا و نسخه ی پیشین اپلیکیشن، نسخه ی جدید نیز رایگان است و توسط لینکی که در پائین مطلب درج شده شما میتوانید نسخه ی جدید را از گوگل پلی دانلود کنید.

دانلود اپلیکیشن اندروید ویکی پدیا از گوگل پلی

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید