اپلیکیشن عکاسی Reflexion گام نخست OnePlus برای ورود به دنیای گوگل پلی

0

اپلیکیشن عکاسی Reflexion گام نخست OnePlus برای ورود به دنیای گوگل پلی

با وجودی که اثری از آثار محصولات OnePlus را در کشورمان نمی بینیم، اما به لطف راهکارهای خاص تبلیغاتی این شرکت چینی و شیوه به خصوص عرضه گوشی هایش، کاملا با این برند آشناییم. OnePlus تا کنون دو گوشی را روانه بازار نموده و به زودی یک گوشی میان رده هم به نام OnePlus X به جمع آن دو اضافه می شود. این شرکت توسعه دهنده اپلیکیشن نیست و صرفا مدتی می شود که روی کاستوم رام خود به نام OxygenOS کار می کند. با این حال شاید به زودی شاهد اپلیکیشن های مختلفی از OnePlus باشیم؛ حرکت تازه ای که آغازگر آن می تواند اپلیکیشن عکاسی Reflexion باشد.

Reflexion رابط کاربری سبک و ساده ای دارد و تنها یک کار را انجام می دهد: تصویر برداری پشت سر هم توسط دوربین پشت و جلو و ترکیب آنها در قالب یک عکس واحد. فرمت عکس نیز به همان شکلی است که در تصویر می بینید. پس از پایان کار می توانید نتیجه را در شبکه های اجتماعی مختلف همچون فیسبوک و توییتر به اشتراک بگذارید. Reflexion رایگان بوده و می توانید هم اکنون آن را از گوگل پلی دریافت نمایید. در توضیح این اپلیکیشن آمده “با کنتراست و هارمونی دنیای خود برای خلق انعکاس های بی مانند بازی کنید”.

 

در نظرسنجی بهترین تلفن هوشمند سال 2015 به انتخاب کاربران وب سایت سخت افزار شرکت کنید! برای ثبت رای و آگاهی از روند اجرای مسابقه می توانید از صفحه ویژه این مسابقات دیدن کنید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید