اپلیکیشن XZip: ساخت و استخراج فایل های فشرده در اندروید ۶

0

اپلیکیشن XZip
اپلیکیشن XZip

اپلیکیشن XZip: ساخت و استخراج فایل های فشرده در اندروید ۶

مقدمه:  XZip اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید فایل‌های فشرده را در گوشی اندرویدی خود بسازید یا استخراج کنید.  همراه باشید.

همانطور که در جریان هستید گوشی‌های موبایل به طور پیش فرض از فرمت فایل‌های فشرده پشتیبانی نمی‌کنند و معمولا باید به کمک یک فایل منیجر جانبی یا یک اپلیکیشن اختصاصی این فایل‌ها را در گوشی استخراج و استفاده کنید. گوشی‌های اندروید نیز از این موضوع مستثنا نبوده و برای باز کردن فایل‌های فشرده به اپلیکیشن‌های کمکی نیاز خواهند داشت که Xzip یکی از اپلیکیشن‌های رایگان و محبوب برای کار با فایل‌های فشرده در این پلت‌فرم به حساب می‌آید و به صورت رایگان منتشر شده است.

نتیجه گیری:کاربران محترم و گرامی در این بخش به انتهای مطلب ساخت و استخراج فایل های فشرده رسیدیم.  مهم‌ترین فرمت‌های فشرده در سال‌های اخیر Zip ,Rar و ۷z بوده‌اند که خوشبختانه این اپ از هر سه فرمت مذکور در استخراج فایل‌ها پشتیبانی می‌کند که این امر باعث شده است تا با اپلیکیشنی همه فن حریف مواجه باشیم که تمام نیازهای کاربران را برطرف خواهد کرد. فرمت‌های پشتیبانی شده به طور جامع عبارتند از ZIP, .ZIPXx .RAR, .7ZIP, .TAR, .TGZ, .JAR, .LZMA, .Z, .BZ2, .TLZ که می‌توانید فایل‌های رمزدار Rar و Zip را نیز توسط این برنامه‌ی کاربردی از حالت فشرده خارج کنید. در صورت تمایل می‌توانید این اپلیکیشن را از لینک زیر دریافت کنید. همراه با ما باشید.

لینک مطلب

پاسخ دهید