اپل عرضه آپدیت iOS 9.3 را برای دستگاه‌های قدیمی‌تر متوقف کرد

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، اپل چند روز پیش آپدیت iOS 9.3 را منتشر کرد و برخی کاربران اعلام کردند که پس از آپدیت دیگر قادر به استفاده از گوشی یا تبلت خود نیستند. این مشکل در Activation Lock رخ می‌دهد و ظاهراً تنها راه دور زدن آن فعال کردن دستگاه از طریق آی‌تونز و کامپیوتر و یا حذف Activation Lock از طریق iCloud است. در این دستگاه‌ها گاهی کاربر نمی‌تواند از صفحه Activation Lock که پس از آپدیت نمایش داده می‌شود عبور کند.

اپل عرضه آپدیت iOS 9.3 را برای دستگاه‌های قدیمی‌تر متوقف کرد

اپل در واکنش به این مشکل در گفتگو با وب‌سایت iMore این‌گونه می‌نویسد: آپدیت کردن برخی دستگاه‌های iOS (آیفون 5اس و قدیمی‌تر و آی‌پد ایر و قدیمی‌تر) به iOS 9.3 گاهی اوقات ملزوم وارد کردن اپل آی‌دی و پسورد برای کامل کردن آپدیت است. اگر مشتری پسورد خود را به خاطر نیاورد دستگاه در حالت غیرفعال باقی می‌ماند تا زمانی که بتوانند پسورد خود را بازیابی یا بازنشانی کنند. برای این دستگاه‌های قدیمی‌تر ما موقتاً آپدیت را متوقف کرده‌ایم و نسخه جدیدتری از iOS 9.3 را در روزهای آتی برای حذف این مرحله منتشر خواهیم کرد.

گفتنی است این اولین باری نیست که اپل مجبور به متوقف کردن یک به‌روزرسانی iOS می‌شود. در شهریورماه سال 93 نیز اپل موقتاً آپدیت iOS 8.0.1 را طبق گزارش‌هایی مبنی بر از دست رفتن سرویس مخابراتی و آنتن متوقف کرده بود.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید