اپل مراسم 21 مارچ را تائید کرد، احتمال معرفی آیفون 4 اینچی و iPad Air جدید

0

اپل مراسم 21 مارچ را تائید کرد، احتمال معرفی آیفون 4 اینچی و iPad Air جدید

کمپانی اپل، امروز رویداد 21 مارچ را تائید کرد. با استناد به شایعات انتظار میرود یک آیفون جدید توسط اپل رونمایی شود که به احتمال زیاد آیفون 4 اینچی، iPhone SE نام گرفته باشد که در هفته های اخیر شایعات زیادی را درباره آن شنیده ایم.  

 

همان طور که احتمالا میدانید، در حال حاظر آیفون 4 اینچی پیشین اپل یعنی iPhone 5s همچنان در حال تولید است با اینکه این مدل در سپتامبر سال 2013 عرضه شد که نشان از علاقه ی خریداران به سایز 4 اینچی آیفون دارد. پیش بینی میشود iPhone SE جایگزین iPhone 5s خواهد شد و آیفون 4 اینچی جدید به پردازنده ی a9 اپل یعنی همان پردازنده ی استفاده شده در سری s6 مجهز شده باشد. سیستم پرداخت الکترونیکی Apple Pay ، دوربین اصلی 12 مگاپیکسلی و 16 تا 64 گیگابایت حافظه ی داخلی از دیگر مشخصات احتمالی آیفون SE خواهد بود. قیمت آیفون SE نیز باتوجه به قیمت آیفون 5s ، احتمالا بین 400 تا 500 دلار خواهد بود. مطمئنا بسیاری از طرفداران اپل اشتیاق زیادی برای یک آیفون با سایز و سبک و سیاق اصیل این گوشی دارند. لازم به ذکر است 60 در صد از دارندگان آیفون هنوز به آیفون های سری 6 مهاجرت نکردند که احتمالا این در صد عظیم سایز 4 اینچی را به سایز های بزرگ تر ترجیح داده اند و آیفون SE میتواند گزینه ی جدید مناسبی برای آن ها باشد.

گجت دیگری که احتمال دارد توسط اپل در 21 مارچ معرفی شود نسل جدید iPad Air خواهد بود. نسل قبلی سری Air به اکتبر سال 2014 برمیگردد که دوره نسبتا طولانی مدتی است پس احتمال معرفی مدل جدید این تبلت توسط اپل وجود دارد .

با توجه به پیغامی که در کارت دعوت ارسال اپل وجود دارد  این کمپانی از کاربران خواسته است که وارد حلقه ی اپل شوند. دقیقا نمیتوان منظور اپل را از این پیغام درک کرد و پیش بینی خاصی نمیتوان کرد و باید منتظر بود و دید غول کوپرتینو چه نقشه ای برای کاربران کشیده است. در چند ماه اخیر آمار و ارقام به کام اپل نبوده است و یک آیفون جدید و جذاب میتواند این روز ها را به فراموشی بسپارد.

  

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید