اپل میزان تقاضای قطعات برای آیفون جدید را بالا برد

0

طبق گزارشی که در ماه مه منتشر شد، شرکت اپل، قطعات سخت‌افزاری را برای ۷۲ تا ۷۸ میلیون آیفون درخواست کرده بود. این میزان، حدود بیست درصد بیشتر از مقدار مورد انتظار بود و خود به عنوان یک سورپرایز به حساب می‌آمد. تحلیلگرانی مانند Ming-Chi Kuo که تجربه زیادی در این زمینه دارند، در گفتگویی اعلام کرده بود که آیفون ۷ و ۷ پلاس فروش بالایی نخواهند داشت. اما به نظر می‌رسد که اپل اعتماد به نفس بالایی برای آیفون جدید خود داشته و روی خرید این دو محصول جدید حساب ویژه‌ای باز کرده است.

بر اساس گزارشی که امروز منتشر شده است، اپل میزان تقاضای خود برای قطعات سخت‌افزاری آیفون جدید را باز هم افزایش داده است. این میزان افزایش را می‌توان حدود ده درصد دانست. طبق اخبار به گوش رسیده، اپل انتظار دارد که حدود ۶۰ درصد از آیفون‌های جدید، در سه ماهه چهارم سال جاری به فروش برسند. آیفون ۶s در سه ماهه چهارم سال گذشته، رکورد فروش سی میلیونی از خود بر جای گذاشت.

به نظر می‌رسد که اپل از جانب تحلیلگران برای آیفون جدید خود و ویژگی‌هایش، انرژی‌های مثبت زیادی دریافت کرده است. برای مثال می‌توان به دوربین دوگانه و برخی امکانات پیشرفته دوربین روی آیفون ۷ پلاس اشاره کرد. به نظر می‌رسد که آیفون جدید اپل قابلیت ضد آب را دارا بوده و می‌تواند حدودا سی دقیقه در عمق ۱ متری دوام بیاورد. افزایش ظرفیت باطری و حذف جک ۳.۵ میلیمتری هدفون نیز از دیگر ویژگی‌های آیفون جدید اپل است.

باید بخوانید:  با Jordyn Castor آشنا شوید: مهندس ۲۲ ساله و نابینا اپل که در حال تغییر دنیای تکنولوژی است!

اپل تصمیم دارد تا آیفون جدید خود را در هفتم سپتامبر، یعنی ۱۷ شهریور رونمایی کند. با آی‌تی‌رسان همراه باشید تا در جریان آخرین اخبار از این کنفرانس قرار بگیرید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید