اپ تایم: با Endomondo رقابت کنید و به تناسب اندام برسید

0

اپ تایم: با Endomondo رقابت کنید و به تناسب اندام برسید

رژیم های توخالی را فراموش کنید! تنها راه رسیدن به تناسب اندام ورزش کردن است.اگر قصد کاهش وزن دارید باید این نکته را در نظر بگیرید که زمانی بدن شما شروع به چربی سوزی می کند که ضربان قلبتان به یک محدوده خاص برسد.اگر بدون ورزش کردن شروع به رژیم های سخت کنید،همزمان با چربی هایتان ماهیچه هایتان را هم از دست می دهید.پس برای جلوگیری از این کار نیاز به یک برنامه ورزشی منظم و علمی دارید.

این برنامه ها را می توانید از مربی های بدنسازی بگیرید یا با یک جستجو در اینترنت برنامه های آماده را تهیه کنید.اما اپلیکیشن هایی هم برای این کار ساخته شده اند که شما را در این مسیر یاری می کنند.اپلیکیشن هایی که به وسیله GPS گوشی هوشمند شما و الگوریتم های خاص،ورزش کردن شما را دنبال می کنند.

بدون شک اپلیکیشن Endomondo بهترین و جامع ترین اپلیکیشن در این زمینه است.این اپلیکیشن به وسیله GPS تلفن همراهتان سرعت حرکت شما را دنبال می کند و بعد از اتمام  فعالیت ورزشی تان می توانید وضعیت پیشرفت خود را ببینید.Endomondo  به وسیله برنامه های اینتروال(تناوبی) می تواند نهایت چربی سوزی را برای شما به ارمغان بیاورد.خود اپلیکیشن هم دارای یک شبکه اجتماعی است که می توانید بعد از اتمام فعالیت ورزشی تان،نحوه عملکرد و پیشرفتتان را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

 

براي اطلاع از جديدترين اخبار دنياي ديجيتال، قيمت انواع قطعات سخت افزاري و تجهيزات الکترونيکي، آگاهي از اخبار مرتبط با تکنولوژي از جمله نوسان قيمت ارز، تصاوير، ويدئوها و مطالب آموزشي اختصاصي به کانال تلگرام وب سايت سخت افزار بپيونديد: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سايت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید