اپ تایم: با EyeEm عکس هایتان را به اشتراک بگذارید و کسب درآمد کنید

0

اپ تایم: با EyeEm عکس هایتان را به اشتراک بگذارید و کسب درآمد کنید

حرفه عکاسی هر روزه با سبک های جدیدی هر بیننده ای را مجذوب عکس های گرفته شده توسط عکاسان حرفه ای و آماتور کرده است. این شغل بسیار جذاب و گاهی کم درآمد با تمام مشکلاتش عکاسان خوش ذوق و پرانرژی دارد. عکاسی در صد سال گذشته همواره تاریخ را به تصویر کشیده است.عکس های به جا مانده از جنگ ها و خوشحالی های مردم در سراسر دنیا در قرن گذشته گواه این حرف است. به گفته بزرگان ،موسیقی زبان مشترک همه انسان هاست، ولی من می گویم عکس ها زبان دوم ما هستند، آن چه را که می بینید نیازی به تعریف ندارد.عکس ها همیشه صدها قصه را در خود جایی داده اند.

 

عکاسان در گذشته عکس های گرفته شده شان را در آلبوم های شخصی خود نگه می داشتند و در بهترین حالت به روزنامه ها و مجلات می فروختند و چه عکس هایی که اگر در آلبوم ها نمی ماند ،شاید عکاسانشان را به شهرت جهانی می رساندند.

اما با پیشرفت تکنولوژی و اختراع دوربین های دیجیتال و ساخت شبکه های اجتماعی ،شرایط برای عکاسان بسیار تغییر کرد و این عکس ها هستند که یک خبر را در کسری از ساعت ،تیتر یک همه سایت های خبری می کنند . تاکنون شبکه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن عکس ها به وجود آمده اند از جمله فلیکر و اینستاگرام و … اما هیچکدامشان به صورت تخصصی به کسب درآمد عکاسان کمک نکرده اند. امروز میخواهیم شبکه اجتماعی را به شما معرفی کنیم که با آن می توانید عکس هایتان را در آن به اشتراک گذاشته و به فروش برسانید.

EyeEm یک شبکه اجتماعی برای عکاسان آماتور و حرفه ای است که با آن می توانید حتی با تلفن همراهتان سوژه های عکاسی خود را در معرض فروش بگذارید. شما با نصب این اپلیکیشن صاحب یک حساب کاربری می شوید و با نام خودتان عکس هایتان را به اشتراک می گذارید.رابط کاربری برنامه تقریبا شبیه به اپلیکیشن اینستاگرام است و همین استفاده از EyeEm را بسیار آسان کرده است. شما با عضویت در این اپلیکیشن می توانید با 15 میلیون عکاس از سرتاسر جهان در ارتباط باشید و به وسیله آن ها در عکاسی پیشرفت کنید . همانطور که گفته شد یکی از مزیت های این اپ نسبت به رقیبانش، کسب در آمد به وسیله عکاسی است. شما با اشتراک گذاشتن عکس هایتان در این شبکه اجتماعی می توانید توجه خبرگزاری ها را برای خریدن عکس هایتان جلب کنید. نیازی به عکس های حرفه ای برای اینکار نیست، همین که عکس هایتان خوراک یک سوژه خبری باشد کافیست. در واقع با اشتراک گذاری عکس هایتان در EyeEm حق کپی رایت آن هار برای خودتان محفوظ نگه دارید. این اپلیکیشن با برگزاری نمایشگاه ها و مسابقات با موضوعات مختلف،کاربرانش را برای گرفتن عکس های بیشتر و کسب درآمد تشویق می کند.اسپانسر این مسابقات برندهای بزرگ خبری و مجلات هستند که شوق و اشتیاقتان را برای شرکت در آن ها بیشتر می کند. این اپلیکیشن با 24 فیلتر رایگان و یک ادیتور عکس بسیار قوی شما را برای تغییرات بسیار زیبا در عکس هایتان یاری میکند. عکس بگیرید، به اشتراک بگذارید و فارغ از کسب درآمد آن به وسیله این اپلیکیشن بسیار کاربردی از عکاسی لذت ببرید.

 

این اپلیکیشن را می توانید از لینک های زیر برای پلتفرم های اندروید و iOS دریافت کنید :

 

EyeEm – Android

EyeEm – iOS

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید