اپ تایم : مایکت،مارکتِ من

0

اپ تایم : مایکت،مارکتِ من

اندروید یکی از پرطرفدارترین سیستم عامل‌های گوشی همراه است که مدت‌هاست دسترسی به فروشگاه جهانی آن (گوگل پلی) برای ایرانیان با مشکل و اختلال همراه بوده است. در این مدت فروشگاه‌های مختلف اندرویدی برای رفع نیاز هموطنان داخل کشور به وجود آمده و به ارائه خدمات پرداخته‌اند. یکی از موفق‌ترین این فروشگاه‌ها مایکت است که بالغ بر 4 سال از فعالیتش می‌گذرد. در این مدت با همکاری با حدود 15 هزار توسعه‌دهنده‌ی بومی فرصت خوبی برای درآمدزایی و بهبود فضای کسب‌و‌کار آنان به‌وجود آورده است. هم‌چنین با وجود بیش از 50 هزار اپلیکیشن ایرانی و خارجی تنوع بسیار مطلوبی برای کاربران خود ایجاد کرده است.به تازگی این فروشگاه اندرویدی نسخه جدیدی منتشر نموده که در آن ویژگی‌های کاربردی و جذابی به‌وجود آمده است.

 

رابط کاربری؛ تجربه‌ی کاربری آسان و شیرین

در این نسخه با حفظ ویژگی‌ها و قابلیت‌های گذشته، مایکت سعی کرده با تغییرات گسترده در رابط کاربری تجربه‌ی شیرینی برای کاربران خود رقم بزند. تغییرات عمده در ظاهر و شکل کارت‌ها صورت گرفته و البته اضافه شدن دانلود مستقیم از صفحه اصلی مایکت بر سهولت کار اضافه کرده است.

                         

دیگر« برنامه ای یافت نشد» را نمی‌بینید!

اگر به دنبال اپلیکیشن خاصی هستید که ممکن است آن را در مایکت یا هر فروشگاه دیگری پیدا نکنید، جای نگرانی نیست! در نسخه جدید مایکت می‌توانید برنامه دلخواه خودتان را درخواست دهید  و پس از مدت کوتاهی آن را دریافت کنید. به این ترتیب با امنیت بالا و اطمینان کامل از سالم بودن اپلیکیشن مورد نظرتان، آن را از مایکت دانلود می کنید. از زمان ایجاد این ویژگی در نسخه جدید براساس آمار منتشر شده مایکت به طور میانگین روزانه 350 اپلیکیشن توسط کاربران درخواست شده و در اختیار آن‌ها قرارگرفته است.

برنامه خود را راحت پیدا کنید!

با سیستم جستجوی جدید مایکت می‌توانید با  فیلتر کردن جستجوی خود بر اساس دسته بندی، بازی و برنامه، پولی و غیر پولی، ایرانی و خارجی، دیتادار و غیر دیتادار و … به راحتی برنامه مورد نظرتان را پیدا کرده و با قابلیت دانلود مستقیم به راحتی دانلود کنید.

 

دریافت مایکت

 

 

 

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید