اپ تایم : پیدا کردن وای فای های رایگان با Swift WiFi

0

اپ تایم : پیدا کردن وای فای های رایگان با Swift WiFi

زمانی که اسم وای فای به وسط می آید همه ما یاد اینترنت پرسرعت می افتیم.اما حقیقت امر این است که وای فای فقط یک راه ارتباطی پرسرعت است که می تواند رابط بین مودم و موبایل شما باشد.وای فای بجز انتقال داده ها از مودم به گوشی شما و بالعکس، می تواند یک راه ارتباطی بین دو دستگاه دارنده این امکان هم باشد.اپلیکیشن هایی مثل Shareit و Zapaya به همین منظور ساخته شده اند.اما در اپ تایم امروز قصد داریم اپلیکیشن Swift WiFi را به شما معرفی کنیم که علاوه بر پیدا کردن وای فای های رایگان،مدیریت وای فای گوشی شما،می تواند مثل اپلیکیشن های ارسال فایل هم هم عمل کند.

 

 با نصب این اپلیکیشن می توانید یک پوشش کامل بر وای فای دستگاه خودتان داشته باشید.

بعد از نصب اپلیکیشن وارد صفحه اصلی آن می شوید.اپلیکیشن بجز منوی کشویی خود دارای سه تب WiFi،Toolbox و Discover است که در ادامه به امکانات این تب ها می پردازیم.

 

WiFi:

این تب مربوط یه مدیریت وای فای گوشی شماست

Find Free WiFi : با زدن این دکمه وارد نقشه گوگل می شوید و می توانید وای فای های رایگان را روی نقشه ببینید.با کلیک بر روی هر وای فای اطلاعات کلی آن ها را به دست می آورید و حتی می توانید به وسیله هدایت نقشه گوگل،مسیر رسیدن به آن را پیدا کنید.

Open WiFi : در این قسمت می توانید وای فای های عمومی و بدون رمز را پیدا کنید.

Password required : وای فای های حفاظت شده توسط کلمه عبور در این بخش نمایش داده می شوند.

Add WiFi : با زدن بر روی این دکمه می توانید به صورت دستی یک وای فای را وارد کنید.

یک منوی شناور در همین قسمت وجود دارد که با لمس آن وارد صفحه تست سرعت اپلیکیشن می شوید که به وسیله آن می توانید یک تست سرعت از وای فای متصل به گوشی خود بگیرید.

 

Toolbox :

جعبه ابزار اپلیکیشن در این قسمت وجود دارد که شامل ابزار های مختلفی است.

Easy Share : همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم،این اپلیکیشن دارای یک بخش ارسال و دریافت فایل به وسیله وای فای است که می توانید از این قسمت به آن دسترسی پیدا کنید.

Smart WiFi : وای فای هوشمند می تواند برای اتصال به وای فای یک بازه زمانی تعیین کند.مثلا می توانید تعیین کنید که بین چه ساعت هایی وای فای شما در هنگام خاموش بودن صفحه موبایلتان به مودم متصل نباشد یا اینکه زمانی که مودم وای فای در محدوده شما نیست وای فای گوشی شما خاموش شود و زمانی که وای فای گوشی خود را خاموش می کنید حالت های شبکه 2/3/4G هم خاموش شوند.

Personal Hotspot : این اپ امکان ایجاد نقطه اتصال را هم دارد.با ورود به این بخش به سرعت می توانید با انتخاب یک نام و کلمه عبور یک نقطه اتصال امن بسازید.

 

Discover  :

بخش تبلیغات اپلیکیشن که مثل اکثر اپ های رایگان، شما را به نصب دیگر اپلیکیشن ها سوق می دهد.

 

Settings

در بخش تنظیمات اپلیکیشن می توانید نوتیفیکشن ها را مدیریت کنید،گزینه شارژ سریع را فعال کنید و یا شبکه و سیگنال وای فای خود را بهبود ببخشید.

 

 

 

 

 

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید