اپ تایم: quickReply اپلیکیشن اندرویدی برای پاسخ سریع پیام ها

0

اپ تایم: quickReply اپلیکیشن اندرویدی برای پاسخ سریع پیام ها

پاسخ دادن به پیام های مخاطبان همیشه یکی از مشکلات استفاده از گوشی همراه ما بوده است. دردسر پاسخ به پیام های دیگران زمانی زیاد می شود که شما با پیام های زیادی در یک بازه زمانی کم مواجه باشید. بستن اپلیکیشنی که در حال استفاده از آن هستید و باز کردن اپ پیام رسانی که باید به وسیله آن پاسخ دیگران را بدهید بسیار آزار دهنده است

 

quickReply یک اپلیکیشن اندرویدی است که به وسیله آن می توانید به سادگی پیام های دیگران را بدون خروج از هر اپلیکیشن دیگری پاسخ بدهید . این اپ که یک برنامه پاسخ سریع است می تواند به عنوان یک اپلیکیشن  مدیریت ناتیفیکشن(اعلانات) هم عمل کند. زمانی که quickReply را بر روی تلفن اندرویدی خود نصب می کنید، تمامی هشدارهای پیام اپلیکیشن های پیام رسان شما مثل واتس اپ،تلگرام،وایبر و … به وسیله این اپلیکیشن به شما گوشزد می شود و شما می توانید بدون ورود به برنامه های پیام رسان ، به راحتی پاسخ پیام گرفته شده را بدهید.

همچنین می توانید پیام های آماده ای را برای اپلیکیشن تعریف کنید تا فقط به وسیله یک اشاره جواب هایی همچون : “بله،خیر،کجایی؟ و …” را ارسال کنید. این اپلیکیشن با امکان ایجاد پنجره های شناور و خاموش کردن نوار اعلانات به شما برای صرفه جویی در ساعت های ارزشمند زندگیتان کمک می کند .

 

quickReply را می توانید از لینک زیر برای پلتفرم اندروید دریافت کنید :

 

quickReply – Android

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید