اپ تایم: Spaces،سرویس جدید گوگل

0

اپ تایم: Spaces،سرویس جدید گوگل

گوگل به تازگی یک سرویس جدید و رایگان را عرضه کرده است که کاربران با استفاده از آن می توانند گروه هایی یا فضاهایی برای به اشتراک گذارای هرچیزی بسازند. شما با نصب این اپلیکیشن می توانید گروه های مختلفی با عناوین مختلف و در دسته های مختلف ایجاد کنید و خانواده و دوستان را به این گروه ها دعوت کنید. همچنین می توانید وب گردی خود را به راحتی در این گروه ها به اشتراک بگذارید.

 

نحوه کار با اپلیکیشن مثل تمامی اپلیکیشن های ساخت گوگل آسان است و شما در همان لحظه اول متوجه این خواهید شد که همه چیز درست در سر جای خودش است.ظاهر کاربری اپلیکیشن هم از متریال دیزاین خودِ گوگل بهره می برد که اپلیکیشن را بسیار زیبا کرده است.  این اپلیکیشن شامل دو بخش Spaces و Acitivity است که در ادامه به توضیح هر دو بخش می پردازیم.

همانطور که گفته شد در بخش Spaces شما می توانید گروه های مختلفی را برای اشتراک گذاری محتوا بسازید. بعد از ساخت گروه ها باید به وسیله یک لینک دوستان خود را به این گروه ها دعوت کنید. شما می توانید به راحتی در گروه ها محتوای خود را ایجاد کنید و دوستانتان با نظراتشان مواضع خود را نسبت به مطالبتان اعلام کنند.

در بخش Acitiviy مثل تمامی اپلیکیشن های مشابه شما می توانید فعالیت دوستانتان را در گروه ها را به صورت اعلان ببینید و از آن ها مطلع شوید.دکمه اصلی اپلیکیشن در وسط Activity و Spaces قرار گرفته است که با فشردن آن می توانید لینک ها و محتوای خود را از اینترنت و گوشی خود به اشتراک بگذارید.

 

این اپلیکیشن برای دو پلتفرم اندروید و iOS عرضه شده است که می توانید آن را از لینک های زیر دریافت کنید :

 

Spaces – Android

Spaces – iOS

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید