اپ تایم: Udacity،آموزشگاه مجازی برنامه نویسی

0

اپ تایم: Udacity،آموزشگاه مجازی برنامه نویسی

با ظهور آموزش های مجازی و از راه دور درهای تازه ای به روی دانشجویان باز شده است.  آموزش های مجازی زمانی کاربرد واقعی خود را نشان می دهند که شما بخواهید یک درس خاص را فرا بگیرید ولی در مسیر یادگیری آن متوجه شوید که برای بالا بردن سطح یادگیری خود نیاز به یک استاد بهتر دارید!متاسفانه موضوعاتی مثل برنامه نویسی هنوز در نقاط دور افتاده نتوانسته اند به درستی خود را در آموزشگاه ها و دانشگاه ها جا کنند.از همین رو یکی از روش های خوب یادگیری برنامه نویسی و علوم مرتبط با آن آموزش از راه دور است.خریدن پکیج های اینترنتی یا دیدن فیلم های آموزشی رایگان که معمولا از سطح پایینی برخوردارند یکی از این روش هاست.

 

اما Udacity یک روش یادگیری برنامه نویسی است که بزرگان دنیای IT با حضور در آن،مهر قبولی را به آن زده اند. این اپلیکیشن که نسخه موبایلی وبسایت Udacity.com است با بهره گیری از همان منابع شما را به یادگیری هرچه بهتر برنامه نویسی سوق می دهد.Udacity با داشتن بیش از 3 میلیون دانشجو از سراسر جهان به یکی از منابع بزرگ یادگیری برنامه نویسی تبدیل شده است. استادان شما در این اپلیکیشن کارمندان با تجربه شرکت های بزرگی مثل گوگل،فیسبوک و … هستند که با حضور خود در این اپلیکیشن،برند آن را معتبرتر کرده اند. تمامی دروس در این اپلیکیشن سطح بندی شده اند و شما به راحتی می توانید بر حسب دانش خود یکی از سطوح مختلف را انتخاب کنید و به یادگیری آن بپردازید.

برای حضور در کلاس های این اپلیکشن شما نیاز به یک حساب کاربری دارید که می توانید با ورود به حساب کاربری یکی از شبکه های اجتماعی معروف،بدون ثبت نام یک حساب اختصاصی داشته باشید.اپلیکیشن دارای چهار تب مختلف است که تب اول آن یعنی My Enrollments به دروسی اختصاص دارد که در آن ها ثبت نام کرده اید.تب دوم Catalog نام دارد که شما در آن می توانید تمامی دروس Udacity را ببنید.تقسیم بندی دروس بسیار خوب انجام شده و شما به راحتی می توانید طبق نیاز خود یکی از دروس را انتخاب کنید.در کنار هر درس سطح آن مشخص شده است که شامل سه سطح Beginner،Intermediate و Advanced هستند.تب سوم یا Newsfeed همانطور که از نامش پیداست مربوط به اخبار مرتبط با این برند می باشد که شما در آن می توانید از اعلانات این اپ با خبر شوید.تب آخر مربوط به تنظیمات اپلیکیشن است که دارای دو گزینه Support و Sign Out است.آموزش اپلیکیشن مبتنی بر ویدیو است که شما با داشتن یک خط اینترنت پرسرعت به راحتی می توانید از آموزش های آن بهره بگیرید.ویدیو ها به بخش های کوچک تقسیم شده اند تا تقسیم بندی فصل های هر درس بهتر انجام شود.امیدواریم که با استفاده شما از این اپلیکیشن، در آینده اپلیکیشن ساخت خودتان را در اپ تایم معرفی کنیم.

 

Udacity را می توانید از لینک های زیر برای پلتفرم های اندروید،iOS و دسکتاپ (وب اپلیکیشن) دریافت کنید.

 

 

Udacity – Android

Udacity – iOS

Udacity – Desktop

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید