اپ تایم: WeatherBug؛اپلیکیشن وضعیت آب و هوا

0

اپ تایم: WeatherBug؛اپلیکیشن وضعیت آب و هوا

در گذشته اعلام وضعیت آب و هوا بر عهده رادیو و تلویزیون بود.اما در عصر تکنولوژی هر کسی می تواند با تلفن همراه خود به صورت آنی از وضعیت آب و هوا با خبر شود. اپلیکیشن های مختلفی برای این امر به بازار عرضه شده اند که یکی از آن ها WeatherBug است.

این اپلیکیشن با گرفتن اطلاعات از ایستگاه های هواشناسی و با توجه به موقعیت مکانی شما،وضعیت فعلی و آتی آب و هوا را به شما گزارش می دهد.WeatherBug فقط به اطلاعات ایستگاه های هواشناسی بسنده نکرده و از طریق ماهواره های فضایی هم اطلاعات وضعیت جوی را دریافت و به شما گزارش می کند.به وسیله این اپلیکیشن می توانید نمودار کم و زیاد شدن دما در روزهای گذشته و پیش بینی آب و هوا را برای روزهای بعدی ببینید.این اپلیکیشن کشور ایران را هم پوشش داده و فقط با روشن کرده GPS موبایل خود،شما را به نزدیکترین ایستگاه هواشناسی متصل می کند.

 

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید