اچ‌تی‌سی بخش واقعیت مجازی خود را از بخش اصلی جدا می‌کند

0

در اوایل سال ۲۰۱۶، مدیرعامل و بنیان‌گذار اچ‌تی‌سی گفت که قصد دارد تا بخش واقعیت مجازی را از بدنه اصلی شرکت جدا کند، اما این گفته توسط اچ‌تی‌سی رد شد.

ولی حالا به‌نظر می‌رسد که اچ‌تی‌سی نظر خود را در این باره تغییر داده است. در گزارشی که توسط چیا لین چانگ، مدیر فروش جهانی اچ‌تی‌سی منتشر شده است، گفته شده که اچ‌تی‌سی می‌تواند از این کار منتفع شود. این کار به بخش واقعیت مجازی قدرت مانور بیشتری می‌دهد و کمک می‌کند که همکاری‌های بیشتری با شرکت‌های دیگر داشته باشد.

چر ونگ مدیرعامل و بنیان‌گذار اچ‌تی‌سی می‌گوید:

واقعیت مجازی تکنولوژی مهمی برای اچ‌تی‌سی است. برای اچ‌تی‌سی دشوار نخواهد بود که از این تکنولوژی سود کسب کند، چون کاربرد واقعیت مجازی در آموزش، سلامت، خرید و سرگرمی در ۱۰ سال آینده افزایش پیدا می‌کند.

یکی از همکاری‌هایی که اچ‌تی‌سی دارد، با شرکت Valve سازنده بازی‌های واقعیت مجازی است. شرکایی همچون Valve که نزدیک به ۱۳۰ میلیون کاربر برای بازی‌های واقعیت مجازی خود دارند، به اچ‌تی‌سی کمک می‌کنند تا سود خود را در طولانی‌ مدت تحقق بخشد.

HTC-Vive_Black-1280x800

خبر فارسی

ایمان روستا

فیزیک خوندم و بعد از اون ژئوفیزیک. از نوجوانی با یادگیری DOS وارد دنیای کامپیوتر و آی‌تی شدم تا الان که به عنوان نویسنده در خدمت شما هستم.


گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید