اچ‌تی‌سی دیزایر ۱۰ در راه است!

0

اچ‌تی‌سی ۱۰ یکی از بهترین گوشی‌هایی است که اچ‌تی‌سی در سال‌های اخیر ساخته است. بر خلاف کیفیت، این پرچمدار نتوانسته است که موفقیت خوبی در فروش داشته باشد. بر اساس گزارش‌ها، اچ‌تی‌سی ۱۰ تا اخر امسال، تنها یک میلیون واحد فروش دارد. شاید یکی از دلایل فروش کم، قیمت بالای آن باشد. به همین دلیل، اچ‌تی‌سی احتمالا در حال آماده شدن برای ارایه نسخه ارزان‌تر این گوشی است.

بر اساس گفته‌های ایوان بلاس، افشاگر معروف دنیای موبایل، اچ‌تی‌سی در حال آماده‌شدن برای معرفی دیزایر ۱۰ در سه‌ماهه سوم سال است. از این گوشی هیچ اطلاعاتی به بیرون درز نکرده است، اما ایوان بلاس گفته که دوربین دیزایر ۱۰ بسیار به دوربین اچ‌تی‌سی ۱۰ شباهت دارد.

شاید بتوان حدس زد که ممکن است اچ‌تی‌سی بدنه این گوشی را از پلاستیک بسازد. اما یک چیز را شاید بتوان با اطمینان گفت و آن این است که اگر اچ‌تی‌سی می‌خواهد فروش بالایی داشته باشد، باید گوشی جدید خود را به گونه‌ای تولید کند که قیمت بالایی نداشته باشد.

خبر فارسی

ایمان روستا

فیزیک خوندم و بعد از اون ژئوفیزیک. از نوجوانی با یادگیری DOS وارد دنیای کامپیوتر و آی‌تی شدم تا الان که به عنوان نویسنده در خدمت شما هستم.


گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید