“اکستنشن پا” هم به مدهای زیبایی اضافه شد+ عکس

0

اخیرا روشی کم هزینه برای بلند شدن قد در هند کشف شده که با وجود افزایش قد کمی مخاطره‌آمیز است.

به گزارش  خبرنگار کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛ گذشته از اقدامات تعجب آور و عجیب برای زیبایی صورت و بدن همچون کاشت سبیل و گونه، جراحی‌های مخصوص سلفی گرفتن، بوتاکس، جراحی پلاستیک، ساکشن و عمل‌های بینی، اخیرا صنعت زیبایی در بلند شدن قد روی کار آمده است.

این روزها در بسیاری از شبکه های ماهواره ای داروهایی برای افزایش قد تبلیغ می شود که باعث ایجاد اختلال در هورمون های بدن می شوند.بسیاری از پزشکان نیز با مد کردن جراحی قد سعی دارند افرادی که از کوتاهی قد خود رنج می برند را جذب جراحی قد کنند.

در ابتدا روشی در هند برای از بین بردن نقص و صدمات اندام‌ها به خصوص پا انجام شد که بعدها جای خود را به روشی برای افزایش طول قد داد.

با این روش جدید ، قدتان را مانند مانکن ها بلند و زیبا کنید+ عکس

جراحان ارتوپدی در هند برای بلند کردن قد افراد درابتدا استخوان پای افراد را می‌شکنند سپس در استخوان‌ها تعدادی ایمپلنت قرار می‌دهند و صبر می‌کنند تا بعد از ماه‌ها بستری و استراحت مطلق، شکستگی‌های پای بیمار خوب شده و بتواند راه رود. این کار مخاطره آمیز است زیرا ممکن است شکستگی زیاد باشد و دیگر بیمار نتواند راه رود چه برسد که قد بلند شود.

این عمل به نام «اکستنشن پا» معروف شده و متاسفانه یا خوشبختانه استقبال زیادی از آن شده است. انجام این عمل در هند با صرف هزینه نه چندان بالایی انجام می‌شود به همین علت بسیاری از توریست‌ها ترجیح می‌دهند در هند این عمل را انجام دهند.

منبع: Medical Daily

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید