اگر می خواهید در شرکت اپل استخدام شوید کلیک کنید

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، شرکت اپل هم مانند سایر شرکت های فناوری همیشه نیازمند افرادی می باشد تا برای پیش برد این شرکت و به نائل رسیدن اهدافش تلاش کنند.

اگر می خواهید در شرکت اپل استخدام شوید کلیک کنید


شاید بسیاری از شما کاربران نیز خواستار کار کردن در بزرگترین و ثروتمندترین شرکت تاریخ دنیا باشید اما ندانید باید از کجا شروع کنید . بنابراین اگر خواستار کار کردن در شرکت اپل با هر سطح آگاهی و سواد هستید این گزارش را از دست ندهید .


در اولین صفحه ای که اپل برای جذب کارمند در شرکت خودش به صورت بولد گذاشته است این متن زیبا می باشد :‌

اگر می خواهید در شرکت اپل استخدام شوید کلیک کنید


“کار کردن در اپل بهترین زندگی برای شما است که می خواهید همواره چشم همه دنیا به سمت شما  باشد “

 متن دعوت نامه شرکت اپل برای همکاری

اگر می خواهید در شرکت اپل استخدام شوید کلیک کنید

“افرادی که اینجا هم اکنون برای شرکت اپل مشغول کار هستند فقط هدفشان تولید محصول نیست . آنها همیشه در حال کسب تجربه های نو هستند و چیزهای نابی رو بوجود خواهند آورد . در شرکت اپل انسان های متفاوت با ایده های مختلف دور هم جمع شده اند تا همه چیز را به بهترین نحو تغییر دهند . آنها کمترین اشتباه را خواهند داشت . این افراد مهارت های متفاوتی دارند و همچنین نظرات و پیشنهاد های مختلفی هم همیشه به ما میدهند . آنها با وجود ما مطمئن هستند که میتوانند فکر های جدید و ایده های جذابشان را به راحتی به واقعیت تبدیل کنند . از ایده های آن ها برای تولید محصولات سرگرم کننده استفاده میشودو حتی در صورت داشتن ایده جذاب در صنعت ساخت و ساز نیز بهره خواهیم برد . آن ها ما را هدایت میکنند تا تلاش هایمان به نتیجه برسد .


به شرکت اپل بپیوندید و به ما کمک کنید تا بتوانیم بهتر از این باشیم”

اگر می خواهید در شرکت اپل استخدام شوید کلیک کنید


اپل در 4 زمینه کاری نیازمند استخدام کارمند می باشد :‌


استخدام در شرکت های بزرگ :
 اینجا همان جائی است که ، هر آنچه که فقط در رویاهاست اختراع می شود . در شرکت اپل هر کاری  را خواهیم کرد که خیال و تصورات و رویاها به حقیقت تبدیل شوند . این قسمت شامل امور مالی , مهندسین سخت افزار و تعمیرکارن , نرم افزار کاران , طراح ها و … است.

برنامه های دانشجویی :
شما هم می توانید جزئی از شرکت اپل باشید . اگر مدرکتان را به عنوان یک مدیر فروش یا تکنیسین و یا متخصص گرفتید ، می توانید برای ما کار کنید .این قسمت شامل کار برای دانشجویان از قبیل دور کاری است.

کار در منزل :
 از خانه خودتان می توانید به سوال های مشتری های ما پاسخ دهید و نمایندگی ” خدمات پس از فروش ” ما را داشته باشید.این قسمت شامل : مشاوره در خانه برای مشتریان , مسئول ارائه نظارت و … است.

کار در اپل استور :
شرکت اپل متفاوت تر از آن چیزی میباشد که فکر می  کنید . اینجا می توانید خلاق باشید ، با چند نفر دیگر همکاری کنید و همچنین به تفریح بپردازید . با ما در فروش ، خدمات پس از فروش و یا یکی از نمایندگی های ما رو مدیریت کنید . این قسمت شامل : فروش محصولات , پشتیبانی مشتریان, مدیریت یک تیم و … است./انتهای پیام/
خبرگزاری میزان:
انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به
معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای
منتشر می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید