ایرانیان مقیم آلمان به تماشای «قندون جهیزیه» نشستند

0

به نقل از گیگر:

فیلم سینمایی «قندون جهیزیه» به کارگردانی علی ملاقلی پور در سه شهر فرانکفورت، کلن و هانوفر در کشور آلمان به نمایش در آمد.

 به گزارش سینماخبر،  علی ملاقلی پور کارگردان فیلم سینمایی «قندون جهیزیه» درباه نمایش این فیلم در سه شهر در آلمان  گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده فیلم «قندون جهیزیه» را برای ایرانیان مقیم آلمان در سه شهر فرانکفورت، کلن و هانوفر نمایش دادیم و خوشبختانه با استقبال خوبی مواجه شدیم.

وی ادامه داد: نمایش مجموع فیلم های ایرانی در آلمان با هماهنگی محمد یوسفی انجام می شود و هماهنگی اکران «قندون جهیزیه» در سه شهر در کشور آلمان نیز از طریق وی انجام شد. همه تماشاگران این فیلم ایرانی های مقیم آلمان و ساکن در این سه شهر بودند و بلیت همه سانس های نمایش نیز به فروش رفت.

ملاقلی پور درباره فروش فیلم «قندون جهیزیه» در تهران و شهرستان‌ها نیز گفت: مجموع فروش این فیلم در تهران یک میلیارد و دویست میلیون تومان بوده و در شهرستان ها نیز فروشی معادل با ۳۷۰ میلیون تومان داشته است.

این کارگردان در پایان تاکید کرد: نمایش فیلم «قندون جهیزیه» به صورت تک سانس در سینماهای آزادی، کوروش، پردیس زندگی و ملت ادامه دارد. همچنین این فیلم در بابل، اردبیل، قزوین، شاهین شهر، تبریز، نجف آباد، اصفهان و شاهین شهر روی پرده است.

منبع:مهر

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید