ایسوس روترهای سازگار با شبکه 4G را معرفی کرد

0

ASUS-4G-AC55U-4G-LTE-router_side

شرکت ایسوس روترهایی با پشتیبانی از شبکه 4G و LTE با نام‌های 4G-N12 و 4G-AC55U را معرفی کرد. این روتر در حقیقت راهکاری مناسب برای استفاده از اینترنت موبایل است. در صورتی که سرعت اینترنت کابلی با محدودیت مواجه است یا این امکان برای شما وجود ندارد، این مودم می‌تواند با استفاده از شبکه موبایل، استفاده از اینترنت پر سرعت را حاصل کند.

روتر4G-AC55U دارای شبکه دو بانده و با استاندارد 802.1ac و روتر 4G-N12 با استفاده از استاندارد 802.11n، می‌توانند اینترنت را در محیط مورد نیاز به صورت بی‌سیم به اشتراک گذارند. همچنین در مدل 4G-AC55U امکان تغییر آنتن وایرلس برای تقویت آنتن دهی وجود دارد.

برای دستیابی به اینترنت موبایل، کاربر فقط باید سیم کارت سازگار با 4G یا LTE خود را درون خشاب مخصوص این روتر قرار داده و آن را روشن کند؛ روتر به صورت خودکار ارتباط با اینترنت را برقرار می‌کند. هر دو مدل به سادگی آماده به کار می‌شوند و با استفاده از رابط کاربرپسند و آسان ASUSWRT می‌توانید قدرت سیگنال سیم کارت‌ها یا فرامین دیگر را به آسانی مدیریت کنید.

4G-AC55U و 4G-N12 ارتباط پرسرعت و پیشرفته

4G-AC55U ایسوس با پشتیبانی از شبکه 4G LTE می‌تواند حداکثر تا 150 مگابیت بر ثانیه برای دانلود و 50 مگابیت بر ثانیه برای آپلود (5 برابر سریع‌تر از +HSPA) سرعت اینترنت را در اختیار کاربر قرار دهد. همچنین با شبکه بی‌سیم دو بانده802.11ac سرعت شبکه را هم می‌تواند تا 1167 مگابیت در باندهای 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز فراهم کند. آنتن‌های خارجی آن نیز به گونه‌ای طراحی شده است که بهترین پوشش را در شبکه داشته باشد.

4G-AC55U می‌تواند با یک پورت شبکه گیگابیتی مجزا، اینترنت کابلی را نیز به صورت بی‌سیم انتشار داده یا به طور همزمان هر دو بستر اینترنت موبایل و کابلی را ترکیب کرده و اینترنتی پایدار و پرسرعت به کاربر دهد. علاوه بر آن یک پورت USB 2.0 نیز برای اشتراک فایل و پرینتر در این روتر تعبیه شده است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید