اینا بدترین کفش ها برای سفر هستند!

0

گیگر:

481641_245.jpg
برترین ها: در طول سفر باید با توجه به مقصدی که می روید، لباس و کفش بر می دارید. اما برخی از کفش ها برای سفر مناسب نیستند و بهتر است آنها را با گزینه های دیگری جایگزین کنید که ما در ادامه برایتان نوشته ایم.

کفش های کتانی

اینا بدترین کفش ها برای سفر هستند

کمپانی های عرضه کننده این کفش ها همیشه در تبلیغات خود در مورد راحتی و دوام خوب این کفش ها صحبت می کنند. اما واقعیت این است که این تیپ کفش ها موجب آسیب دیدن پا و ورم کردن ماهیچه ها می شوند.

جایگزین زنانه: کفش های کشی و راحتی که بسیار نرم هستند و به هیچ کجای پا فشار نمی آورند، بهترین گزینه برای سفر است. به ویژه برای مواقعی که قرار است پیاده روی زیادی داشته باشید. کفش های راحتی و بندی نیز گزینه های خوبی هستند زیرا می توانید اندازه آنها را تنظیم کنید.

جایگزین مردانه: کفش تنیس یا کفش دو

کفش های تخت باله

اینا بدترین کفش ها برای سفر هستند

برای مواقعی که قرار است زیاد راه بروید این کفش های راحت خیلی مناسب به نظر نمی رسند. زیادی تخت بودن آنها برای مناطق مختلف نامناسب است و بهترین جایگزین های مشابه اما مقاوم تر و ضخیم تر را انتخاب کنید.
جایگزین زنانه: کفش های عروسکی که پاشنه های بسیار کوتاه و کفی دارند.

جایگزین مردانه: درست است که اصولا مردها از کفش های تخت باله استفاده نمی کنند. اما اگر کفش های پارچه ای و تخت می پوشید، آنها را با انواعی که کفی و کمی پاشنه دارند، جایگزین کنید.

چکمه پلاستیکی

اینا بدترین کفش ها برای سفر هستند

چکمه هایی که برای روزهای بارانی و از جنس پلاستیک هستند به هیچ عنوان برای سفر خوب نیستند. این چکمه بهترین محل برای رشد باکتری به شمار می روند و موجب خستگی پا و پوسته شدن کف پا می شوند. در این چکمه ها پا نمی تواند نفس بکشد و عرق م یکند و آسیب می بینید.

جایگزین زنانه: چکمه های ضدآب اما پارچه ای یا چرمی انتخاب کنید. باید چکمه ای انتخاب کنید که راحت و سبک باشد. پاشنه بلند ینداشته باشد که به ستوان فقرات آسیب برساند. دو تا سه سانتی متر لژ یا پاشنه کافی است.

جایگزین مردانه: چکمه های ساق‌دار چرمی که داخل آن بافت پارچه ای یا پشمی دارند، بهترین گزینه هستند.

دمپایی

اینا بدترین کفش ها برای سفر هستند

شاید فکر کنید برای سفر، کنار دریا یا در طول مسیر بهترین گزینه دمپایی است، اما سخت در اشتباه هستید. شاید پوشیدن و در آوردن دمپایی خیلی آسان باشد اما این را بدانید که می تواند موجب ایجاد کمردرد و پادرد بشود. در ضمن، دمپایی های پلاستیکی روی سطوح خیس خطرناک هستند زیرا امکان سر خوردن با آنها زیاد می شود.

جایگزین زنانه: صندل هایی که علاوه بر زیبایی بسیار راحت هستند و می توانید به عنوان دمپایی از آنها استفاده کنید.

جایگزین مردانه: صندل های چرمی و طبی

کفش های نوک تیز

اینا بدترین کفش ها برای سفر هستند

کفش های نوک تیز در هر دو مدل زنانه و مردانه وجود دارند و اتفاقا بسیار هم برای انگشتان پا ضرر دارند. این کفش ها به جلوی پا فشار می آورند. هنگام مسافرت از این کفش ها استفاده نکنید. بهتر است از کفش هایی که نوک آنها پهن و گرد است، استفاده کنید. 

جایگزین زنانه: کفش هایی که پاشنه ای بسیار کوتاه دارند و نوک آنها گرد و پهن است.

جایگزین مردانه: کفش هایی که پاشنه ای بسیار کوتاه دارند و نوک آنها گرد و پهن است.

اینا بدترین کفش ها برای سفر هستند!

نوشته اینا بدترین کفش ها برای سفر هستند! اولین بار در های برگ | مرجع سرگرمی و خبری پدیدار شد.

لینک مطلب

پاسخ دهید