اینستاگرام در آپدیت جدید ویژگی جالبی در پاسخ به مسیج اضافه کرد

0

اینستاگرام در آپدیت جدید ویژگی جالبی در پاسخ به مسیج اضافه کرد

اینستاگرام امسال در مقایسه با دیگر برنامه ها و شبکه های اجتماعی، آپدیت های بیشتر و نسبتاً جالب تری ارائه داده است. ویژگی استوری، پخش آنلاین ویدئو، استیکرهای مناسبتی و مکانی چند نمونه از آنها هستند. با این حال کمی عجیب است که اکثر این ویژگی ها بر اشتراک عکس متمرکز اند و رد و بدل عکس در مسیج و چت خیلی استفاده نمی شود. اما در آپدیت آخر، این موضوع کمی تغییر کرده است.

اینستاگرام حالا به شما اجازه میدهد، نسبت به عکس هایی که در پیام های خود میبینید واکنش نشان دهید. فقط کافیست گزینه reply در پایین عکس را انتخاب کنید و از واکنش خود نسبت به عکس، عکس یا فیلم بگیرید. آن چیزی که این ویژگی را خاص میکند، اینست که شما می توانید از عکسی که به آن پاسخ میدهید نیز به عنوان استیکر در عکس خودتان استفاده کنید و یک جواب خلاقانه و بامزه به عکس مخاطب خود بدهید.

توجه داشته باشید که از این ویژگی جدید تنها در پاسخ به عکس های “دائمی” (عکس هایی که با برنامه دوربین گوشی گرفته شده اند.) پاسخ دهید و اگر از دوربین دایرکت مسیج اینستاگرام استفاده کنید، شما پیغامی میفرستید که حذف خواهد شد و نمی توانید برای پاسخ از این ویژگی استفاده کنید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید