اینفینیتیQX به زودی معرفی می‌ شود

0

infiniti qx

شرکت خودروسازی اینفینیتی به تازگی اعلام کرده که در تاریخ 25 آوریل 2016، یعنی حدودا 10 روز دیگر از خودرویی جدید با نام اولیه QX رونمایی خواهد کرد، از این رو پیش نمایشی نیمه کاره از این خودروی کانسپت ارائه کرده است.

در خصوص این گونه معرفی‌ها (انتشار تنها یک پیش نمایش) نباید انتظار اطلاعاتی در خصوص پیشرانه و مشخصات فنی را داشت، ولی با توجه به اینکه این خودرو یک نسخه کانسپت بوده و طراحی ظاهری آن هم به صورت آینده نگرانه توسعه پیدا کرده است، از این رو می‌توان انتظار سیستم محرکی تنها الکتریکی یا نهایتا پلاگین هیبریدی را داشت.

با توجه به همین تصویر پیش نمایش هم می‌توان به برخی از ویژگی‌های طراحی این کانسپت پی برد. اول از همه این که می‌توان با رجوع به همین تصویر پیش نمایش، به این مهم رسید که خودروی جدید اینفینیتی در سگمنت شاسی بلندهای سایز متوسط قرار گرفته است.

در طراحی چهره آن هم از الگوهای فعلی اینفینیتی مشتق گرفته شده، ولی برای سیستم روشنایی خودرو شاهد چراغ‌هایی چند تکه پیشرفته هستیم که بالای آن چراغ‌های مخصوص روز و در میان آن هم چراغ‌های اصلی روشنایی کار شده است. بجای استفاده از آینه‌های سنتی مرسوم هم شاهد نصب دوربین در اطراف بدنه خودرو هستیم.

به هرحال برای دیدن این خودرو باید تا 25 آوریل امسال صبر کرد و دید که در کنار طراحی پیشرفته این خودرو، چه امکانات و تجهیزاتی هم برای بخش‌های مختلف خودرو در نظر گرفته شده است.

 

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی سایت کارنت (https://telegram.me/carnet_ir ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

لینک مطلب

پاسخ دهید