این اشک های حنیف در پایان دربی به چه دلیل بود؟

0

ورزش > لیگ برتر – حنیف عمران زاده مدافع استقلال بعد از تساوی مقابل پرسپولیس اشک می ریخت و از این تساوی ناراحت بود.

به گزارش خبرکزاری خبرآنلاین؛ حنیف عمران زاده یکی از بازیکنان با سابقه استقلال در دربی محسوب می شود.او یازده دربی را تجربه کرده است. حنیف در مقابل پرسپولیس 4 پیروزی، 3 شکست و 5 تساوی داشته است. او علاقه زیای داشت تا پیروزی در این مسابقه بتواند به رکورد 5 پیروزی در مقابل پرسپولیس برسد. او اولین دربی اش را با شکست آغاز کرد.حنیف در اولین تجربه دربی مقابل پرسپولیس 2 بر 1 شکست خورد.پرسپولیس با علی دایی و شوت سهمگین کریم باقری استقلال را شکست داد. حنیف در 4 برد های پیاپی پرویز مظلومی مقابل پرسپولیس هم حضور داشت اما در دربی 74 اسیر ایمون زایدی شد که توانست در ده دقیقه سه گل به استقلال بزند.این در حالیست که حنیف روی دو گل از سه گل ایمون زاید مقصر بود. گل دوم پرسپولیس در حالی به ثمر رسید که زاید در شش قدم استقلال توسط عمران زاده مهار نشده بود. او همچنین روی گل سوم هم مقصر او.زاید درون محوطه جریمه صاحب توپ شد و با یک چرخش عمران زاده از جریان بازی محو کرد و توانست گل برتری پرسپولیس را به ثمر برساند.
عمران زاده همچنین در 80 هم حضور پر رنگی داشت.او در پایان بازی با سوشا مکانی درگیر شد و حسابی از خجالت هم درآمدند. او به خاطر در گیری اش با سوشا سه جلسه از همراهی تیمش محروم شد و نتوانست ابتدای فصل آبی ها را همراهی کند. عمران زاده که امید زیادی داشت تا بتواند با پرویز مظلومی پنجمین بردشان مقابل پرسپولیس را جشن بگیرند با شروع نیمه دوم دربی 81،خیلی زود به گل رسیدند اما مثل دربی 74 در دقایق آخر بازی را برده می دانستند و با اشتباه خود؛برد را با تساوی عوض کردند.
او بعد از سوت پایان بازی با چشمانی اشک بار به سمت رختکن رفت.او که طعم شکست در دقایق آخر را چشیده بود نمی توانست این تساوی را هضم کند.

256 41

 

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید