این بار انتشار تصویر حقیقی گلکسی اس 7 اج

0

این بار انتشار تصویر حقیقی گلکسی اس 7 اج

شب گذشته در یک خبر فوری تصویری را که متعلق به مدل گلکسی اس 7 سامسونگ بود منتشر کردیم. این تصویر نمای پشت این دستگاه را نشان می داد و با توجه به آن تطبیق برخی از شایعات منتشر شده درباره گلکسی اس 7 با گوشی نمایش داده واضح بود. همچنین به این نکته هم اشاره کردیم که با نزدیک شدن به زمان نمایشگاه MWC 2016 رفته رفته اطلاعات بیشتری درباره این دستگاه ها منتشر خواهد شد. طبق پیش بینی ها، امروز نوبت گلکسی اس 7 اج است که در اخبار خودنمایی کند.

تصویری که مشاهده می کنید مربوط به گلکسی اس7 اج است و روی آن نیز نتایج تست Antutu به نمایش در آمده. همان طور که می بینید S7 Edge اندکی از S7 بزرگتر بوده و طراحی هر دوی آنها بسیار مشابه مدل های سال گذشته می باشد. اگر روی اعداد نمایش داده دقت کنید مشاهده خواهید کرد که امتیاز دستگاه در Antutu عدد 134704 به دست آمده که عدد بسیار بزرگ و نشان دهنده قدرت پردازنده به کار رفته در این مدل می باشد. با توجه به نوشته ها که به خط چینی هستند می توان نتیجه گرفت این مدل دارای پردازنده اسنپ دراگون 820 می باشد.

گلکسی اس 7

همچنین در تصویر دیگری که وب سایت Zauba منتشر کرده، جزئیاتی از برخی قطعات مقاوم در برابر آب گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج به دست آمده است. با توجه به این تصاویر 5 قطعه از این دستگاه ها در برابر آب مقاوم می باشند. البته این به معنی ضد آب بودن آنها نیست و نباید فکر کنید می توانید با گلکسی بعدی در استخر شنا کنید. گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج سامسونگ قرار است در خلال مراسمی ویژه ای در تاریخ 2 اسفند و در بازه برگزاری نمایشگاه MWC 2016 رونمایی شوند. در روزهای آینده مطمئنا اطلاعات بیشتری درباره هر دوی این دستگاه ها منتشر خواهد شد.

mwc2016

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید