این مرد می سوزد تا جنگل بلوط نسوزد

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، راه دانا به نقل آسوبان، جنگل های استان لرستان در سال های اخیر در آتش می سوزد. جنگل هایی که سال گذشته، بخش وسیعی از آن در هفت کیلومتری کوهدشت لرستان از بین رفت تا انبار غله لرستان این بار نظاره گر سوختن بلوطستانی باشد که تنها سرمایه ی این شهرستان است.

این مرد می سوزد تا جنگل بلوط نسوزد

استمرار آتش سوزی ها در لرستان، خسارات بیشماری را به این استان وارد کرده؛ به طوری که حتی لاک پشت ها و کبک ها هم در امان نبوده و در آتش پرواز کردند.

در استمرار آتش سوزی جنگل ها در لرستان، در مرداد ماه سال جاری در بخش طرهان شهرستان کوهدشت، دهقان کهنسالی از اهالی روستا در حین اطفاء حریق مراتع، دچار سوختگی بالای 80 درصد شده و به بیمارستان امام خمینی(ره) کوهدشت و در نهایت به بیمارستان عشایر خرم آباد اعزام می شود.

رشید نامداری گراوند، پس از اعزام به خرم آباد در بخشICU بیمارستان بستری شده، اما به دلیل سوختگی عمیق، ضریب هوشیاری پایین آمده و این فرد به حالت کما رفته و در نهایت بر اثر شدت جراحات سوختگی، در مردادماه سال جاری فوت می کند.

/انتهای پیام/

خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید