این مشکل کواچ باعث شده در آستانه اخراج باشد

0

ورزش > دیگر ورزشها – محمد رضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال می گوید تا 10 روز آینده بهترین تصمیم را برای این رشته می گیرند.

آریا صالحی-خبرگزاری خبرآنلاین ؛ فدراسیون والیبال و اسلوبودان کواچ بعد 2 سال همکاری در بیشترین فاصله از هم قرار گرفته اند و دیگر سخت است تا با هم ادامه بدهند اما محمدرضا داورزنی هنوز این نکته را نمی گوید اما از حرف هایش می توان پی برد به جدایی از کواچ فکر می کند. او در این باره به خبرآنلاین می گوید:«ببینید ما بعد از بررسی شرایط به این نتیجه رسیدیم که تیم مان آن اقتدار همیشگی را ندارد.به هر حال هدف اصلی ما رسیدن به المپیک است. ما باید ببینیم چه اتفاقی می افتد که بازیکنان آن برآیند همیشگی بازی شان را در زمین ندارند. الان مدام منتقدان می گویند که مربی تیم ما اسیر بازیکن سالاری شده و می گویند دو یا سه بازیکن در تیم تصمیم سازی می کنند. ما باید به این اطمینان برسیم که چنین اتفاقی می افتد. اینکه مثلا یک بازیکن یا کاپیتان تیم در لحظه ای از بازی به سرمربی توصیه کرده باشد تعویضی انجام بدهد که اتفاق عجیبی نیست. در فوتبال هم از این اتفاقات می افتد ، چون کاپیتان مسئول حفظ ریتم تیم در زمین مسابقه است اما به هر حال چون تیم بد نتیجه گرفته ، باید همه چیز را بررسی کنیم. گمانه دیگر ما این است که بچه ها آن تمرین های خوب دوره کادرفنی قبلی را انجام نمی دهند و مشکل اینجاست که وقتی از کواچ می پرسیم چه اتفاقی برای تیم افتاده است ، او پاسخ می دهد خودم هم نمی دانم.»

با این شرایط کواچ می ماند یا می رود و آیا گزینه ای برای تیم ملی وجود دارد؟ او می گوید:«قطعا خود ما بیشتر از همه نگران تیم ملی والیبالیم و نمی خواهیم حاصل این همه سال زحمت مان را ساده از دست بدهیم. برای همین ، حواس مان به همه چیز هست. پس سعی می کنیم در کمتر از 10 روز آینده ، بهترین تصمیم را بگیریم. یادتان باشد که ما برای ساختن تیمی که به المپیک می رسد ، فقط 45 روز فرصت داریم و نمی توانیم همین طور احساسی تصمیم بگیریم.»
4141

 

 

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید