این ویتامین‌ها را به خورد شوهرتان بدهید

0

مصرف برخی مواد غذایی نقش موثری در افزایش نشاط و کیفیت زندگی مردان دارد.

به گزارش  خبرنگار کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛ ویتامینA نقش مهمی در تولید هورمون‌های مردانه بازی می‌کند و می‌تواند افزایش نشاط در مردان کمک کند. شما می‌توانید این ویتامین را به‌طور طبیعی از منابع غذایی مانند هویج، زردآلو، کلم، گریپ‌فروت، کاهو، اسفناج، گوجه‌فرنگی، انبه و… به‌دست آورید.

ویتامین C

ویتامین Cیک آنتی‌اکسیدان طبیعی است که نقش حیاتی در تولید هورمون ایفا می‌کند و در کاهش استرس بسیار موثر است. شما می‌توانید این ویتامین را از منابع غذایی مانند مرکبات، گوجه‌فرنگی، توت‌فرنگی، فلفل و… به‌دست آورید.

ویتامین3 B

این ویتامین که با نام نیاسین هم شناخته شده باععث افزایش احساسات مثبت می شود و تنش و اضطراب را از بین می برد. برای به‌دست آوردن این ویتامین نیازی به خوردن مکمل نیست و شما به‌راحتی می‌توانید آن را در مواد غذایی مانند ماهی، مرغ، بادام‌زمینی، دانه‌های آفتابگردان، آووکادو، قارچ و… پیدا کنید.

ویتامین6 B

ویتامینB6 به کنترل سطح پرولاکتین و عملکرد تستوسترون کمک می‌کند. مصرف منظم ویتامین6 Bمی‌تواند باعث درمان ناباروری شود. ویتامین6 Bدر منابع غذایی مانند کلم بروکلی، موز، پنیر، گوجه‌فرنگی، گوشت گاو، گوشت و… وجود دارد.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید