ایگل اسپایدر GT

0

گیگر :

ایگل اسپایدر GT رویکردی مدرن در جگوار type-E

ایگل Speedster و Low Drag GT کوپه تعریف و تمجید زیادی را از کسانی مانند Top Gear دریافت کرده‌اند و اکنون ایگل مدل سوم این سه‌گانه را معرفی کرده است. ایگل اسپایدر GT کابردی‌ترین این سه مدل می‌باشد البته کاربردی یک واژه‌ی نسبی است زمانیکه با یک خودرو دست‌ساز بر پایه طرح ۵۰ سال پیش روبه‌رو هستید.

برخلاف Speedster، اسپایدر GT یک ماشین روباز درست و حسابی با یک سقف تاشو و تمام امکانات همراه با آن می‌باشد. ولی واقعا ظلم است که این ماشین را در باران به بیرون ببرید. مانند Speedster و Low Drag GT، ایگل نیز شاسی اصلی type-E را دارد ولی همه چیز دیگر تغییر کرده است. بدنه تمام آلومینیوم خطوط بی‌نظیر type-E را حفظ کرده اما بطور همزمان در تمام جزئیات متفاوت است.

کار بر روی ایگل شامل بروز‌رسانی مکانیکی نیز می‌شود که به ماشین عملکردی هم‌تراز با ظاهر آن را می‌دهد. همچنین هر ماشین بر اساس خواسته‌های مشتری ساخته می‌شود در نتیجه احتمال کمی وجود دارد که هیچکدام از آنها شبیه هم باشند. این، همراه با خط تولید محدود، کلکسیونی بودن اسپایدر GT را تضمین می‌کند. از دید زیباشناختی، این قطعه‌ای هنری ست، تنها با این تفاوت که جا دادن آن در اتاق پذیرایی کمی سخت‌تر از یک تابلوی نقاشی ست.

ایگل type-E متعلق به گروهی در حال رشد خودروهای بازسازی شده می‌باشد. خودروهایی از قبیل تویوتا لندکروز Icon و پورشه ۹۱۱ Singer تنها خودروهای قدیمی بروز شده با جزییات مدرن نمی‌باشند. اینها ساخته‌هایی بسیار پیچیده‌اند که از مدل ارجینال یا اصلی به عنوان نقطه پرتابی بر بیان شخص بازسازنده استفاده می‌شوند. نتیجه خودروهای قدیمی می‌باشند که به اندازه‌ی یک فراری یا لامبورگینی جدید برای بعضی از طرفداران خودرو جذاب می‌باشند.

اولین ایگل اسپایدر GT این تابستان تحویل داده خواهد شد. ایگل در رابطه قیمت صحبت نخواهد کرد، اما با در نظر گرفتن قیمت ۹۲۷۰۰۰ دلاری خواسته شده برای Speedster، انتظار داشته باشید که مشتریان به میزان قابل توجهی هزینه کنند.
cover

پاسخ دهید