باربی شدن عجیب دختر 42 ساله زشت با جراحی (عکس)

0

گیگر:

 جراحی زیبایی دختر 42 ساله بخاطر باربی شدن

 

هرکس رویاهای خاصی را در ذهن خودش دارد که تمام تلاشش را می کند به آنها دست پیدا کند. نازوب، بعضی ها دوست دارند دور دنیا را بگردند. بعضی ها دوست دارند خانه ای مجلل داشته باشند و رویاهایی شبیه به اینها ولی دختری که در این گزارش از وی صحبت کرده ایم رویای عجیبی در سر داشت.

 

 

باربی شدن عجیب دختر 42 ساله زشت با جراحی (عکس)

وی که امروزه دیگر 42 ساله است همیشه آرزو داشته است شبیه به عروسک های باربی شود و برای اینکار هزینه های زیادی پرداخت کرده است.

 

وی مدت زیادی را در باشگاه بدنسازی و زیر دستگاه سولاریوم گذراند و حدودا 2 میلیارد تومان هم برای انجام عمل های گوناگون پرداخت کرده است!

 

تمام لباس ها و وسائل شخصی او مانند باربی صورتی هستند. وی می گوید که از بچگی عاشقانه با عروسک باربی اش بازی می کرده تا اینکه کم کم بزرگ شده است و دیگر خجالت می کشید با آن عروسک بازی کند به همین دلیل خودش تصمیم گرفت تبدیل به یک عروسک واقعی شود.

 

وی دارای همسر و چندین فرزند می باشد و کارهای خانه را هم خودش به تنهایی انجام می دهد.

 

باربی شدن عجیب دختر 42 ساله زشت با جراحی (عکس)باربی شدن عجیب دختر 42 ساله زشت با جراحی (عکس)باربی شدن عجیب دختر 42 ساله زشت با جراحی (عکس) باربی شدن عجیب دختر 42 ساله زشت با جراحی (عکس)باربی شدن عجیب دختر 42 ساله زشت با جراحی (عکس)باربی شدن عجیب دختر 42 ساله زشت با جراحی (عکس)[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید