بار دیگر ابرقهرمانان؛ معرفی فیلم مردان اکس: آخر الزمان (X-Men: Apocalypse)

0

بار دیگر ابرقهرمانان؛ معرفی فیلم مردان اکس: آخر الزمان (X-Men: Apocalypse)

مردان اکس یک سری  دیگر از فیلم های اکشن و ابر قهرمانی  امریکایی است که توسط کمپانی مارول کامیکس ساخته شده است. شخصیت های این فیلم مردان و زنانی هستند که بر اثر جهش ژنتیکی توانایی های خارق العاده ای دارند. از مهمترین شخصیت‌های مردان ایکس می‌توان به پروفسور ایکس، سایکلاپس، جین گری، استورم و ولورین اشاره کرد. فیلم مردان اکس: آخر الزمان دنباله فیلم های مردان اکس: کلاس اول (X-Men: First Class) و مردان اکس: روزهای گذشته آینده(X-Men: Days of Future Past) است و به عنوان نهمین قسمت در سری فیلم‌های مردان اکس به شمار می‌رود.

کارگردان این فیلم،برایان سینگر  است که فیلم  مردان اکس: روزهای گذشته آینده را نیز او کارگردانی کرده بود. سیمون کینبرگ که همراه با برایان سینگر فیلم نامه این فیلم را نوشته است اظهار کرده است که در این قسمت از مردان اکس برخی از توانایی های شخصیت های فیلم  کمی به فیلم های قبلی تفاوت کرده و امیدوار است که زمان باعث شود تا این تفاوت ها چندان به چشم بیننده نیاید. این اولین بار است که در سری فیلم اکس من،هیو جکمن به عنوان ولورین ظاهر نمیشود.

داستان فیلم از این قرار است که در ایتدای تمدن بشری اولین جهش یافته، آپوکالیپس، که نامیرا و شکست ناپذیر بود مانند یک خدا پرستیده میشد. آپوکالیپس قدرت تعداد زیادی از جهش یافته های دیگر را یکجا در خودش دارد. او پس از هزاران سال از خواب بیدار میشود و تصمیم میگرد انسان ها را نابود کند و نظمی نوین بر جهان حاکم کند. کلاغ سیاه (Raven) با کمک پروفسور X باید یک تیم جوان مردان ایکس برای متوقف کردن بزرگترین کینه جویی جهان با هم متحد میشوند و سعی دارند خود و  انسان ها را از نابودی کامل نجات دهند… در این فیلم بازیگرانی همچون جیمز مک‌آووی، مایکل فاسبندر، رز بیرن، نیکولاس هولت، جنیفر لارنس، اولیویا مون، ایوان پیترز، لوکاس تیل، اسکار آیزاک، سوفی ترنر، الکساندرا شیپ، تای شرایدن و کدی اسمیت-مک‌فی ایفای نقش خواهند کرد. مردان اکس: آخرالزمان توسط فاکس قرن بیستم در ۲۷ مه ۲۰۱۶ اکران خواهد شد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید