بار مجاز مسافرین هواپیمایی قطر

0

گیگر:

boeing_787_dreamliner_3

boeing_787_dreamliner_3

بار مجاز مسافرین هواپیمایی قطر

هواپیمایی قطر میزان حد بار مجاز مسافرین خود را افزایش می دهد

به نقل از های برگ: دوحه – قطر ، از تاریخ ۱۰ شهریور ماه ۱۳۹۲ ، مسافرینی که بر روی شبکه پروازی هواپیمایی قطر پرواز می کنند می توانند بار بیشتری به همراه داشته باشند.

192766_283

برای (Economy Class) کلاس اقتصادی ۳۰ کیلوگرم، (Business Class) کلاس تجاری ۴۰ کیلوگرم و (First Class) کلاس درجه یک ۵۰ کیلوگرم بار مجاز به همراه داشته باشید.

حد بار مجاز در کلاس اقتصادی از  ۲۳ کیلوگرم به ۳۰ کیلوگرم و برای کلاس های تجاری و درجه یک به ترتیب از ۳۰ کیلوگرم و ۴۰ کیلوگرم به ۴۰ کیلوگرم  و ۵۰ کیلوگرم  تغییر یافته است.
تعداد بسته ها بنا بر قوانین بلیط خریداری شده تغییری نخواهد داشت. این افزایش حد بار مجاز در رابطه با مسیرهای پروازی که بار مجاز آنها بر اساس تعداد بسته های مسافر می باشد ( مثل آمریکا و کانادا ) صدق نخواهد کرد.

“بازنگری و افزایش میزان بار مجاز مسافرین این شرکت همزمان با افزایش تعداد مقاصد پروازی و تعداد پروازهای ما در سراسر دنیا می باشد.” به گفته آقای اکبر الباکر – مدیر کل اجرایی هواپیمایی قطر ” بدون در نظر گرفتن مقصد پروازی و کیفیت مسافرت – سفر کاری یا تفریحی –  افزایش تعداد مسافرینی که مدت زمان طولانی تری را در سفر می مانند، نشانگر نیاز مسافرین به افزایش حد بار مجاز می باشد.”

192735_960

مسافرینی که قبل از تاریخ ۱۰ شهریور ماه ۱۳۹۲ سفر کرده اند نیز می تواتند از امتیازات افزایش حد بار مجاز در پرواز برگشت خود و در صورتی که پرواز آنها بعد از تاریخ ۱۰ شهریور ماه ۱۳۹۲ باشد نیز بهره مند گردند. تعرفه های جدید حمل اضافه بار در ماه آینده متعاقباً اعلام میگردد.
مسافرین کثیر السفر این شرکت نیز می توانند طبق گذشته از امتیاز حمل بار اضافه خود استفاده نمایند.

هواپیمایی قطر طی ۱۶ سالی که پروازهای خود را شروع کرده رشد بسیار چشمگیری داشته و امروزه این ناوگان هوایی مدرن با ۱۲۹ هواپیما و به ۱۲۸ مقصد تجاری و تفریحی به سراسر اروپا، خاورمیانه ، خاور دور، آسیا و آمریکا پرواز می نماید.

در سال گذشته مقاصد قاسم (عربستان سعودی)، نجف (عراق)، پنوم پن (کامبوج)، شیکاگو (ایالات محتده آمریکا)، سلاله (عمان)، بصره (عراق) و سلیمانیه در عراق، راه انداری شده و شبکه پروازی ما با راه اندازی مسیر های چنگ دو – چین (۱۲ شهریور)، آدیس آ بابا – اتیوپی (۲۷ شهریور) ، فرودگاه کلارک – فیلیپین (۶ آبان) و فیلادلفیا – ایالات متحده آمریکا (۱۴ فرودرین) گسترده تر نیز خواهد شد.

نوشته بار مجاز مسافرین هواپیمایی قطر اولین بار در های برگ | مرجع سرگرمی و خبری پدیدار شد.

لینک مطلب

پاسخ دهید