بازدید دکتر هاشمی از بیمارستان 32 تختخوابی امام حسین(ع)

0

وزیر بهداشت صبح امروز وارد شهرستان محرو م منوجان واقع در جنوب غربی استان کرمان شد و از بیمارستان 32 تختخوابی امام حسین (ع) این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشكی  به نقل از وب دا؛ دکتر سید حسن هاشمی صبح امروز پس از ورود به بندر عباس و بازدید از بیمارستان در حال احداث رودان در این استان وارد ش‍‍ه‍رس‍ت‍‍ان محروم م‍ن‍وج‍‍ان در ف‍‍اص‍ل‍ه ۴۰۰ کی‍ل‍وم‍ت‍ری ج‍ن‍وب غربی استان کرمان شد و از بیمارستان 32 تختخوابی امام حسین (ع) در منوجان بازدید کرد.

وزیر بهداشت در حاشیه بازدید از این بیمارستان گفت: بیمارستان 32 تختخوابی امام حسین (ع) از ابتدای امسال به بهره برداری کامل رسیده است و در حال حاضر متخصصین رشته های مختلف در این بیمارستان به مردم ارایه خدمت می دهند.

دکتر هاشمی با تاکید بر رفع کمبودهای نیروی انسانی متخصص از جمله متخصص زنان، گفت: ظرف چند ماه آینده کمبودهای این بیمارستان مرتفع می شود.

وزیر بهداشت افزود: به رغم محروم بودن شهرستان منوجان، خدمات بهداشتی درمانی در حد نسبتا مطلوبی در این منطقه ارایه می شود و شاخص های بهداشتی درمانی در این شهرستان از وضعیت خوبی برخوردار است.

بیمارستان 32 تختخوابی امام حسین (ع) منوجان در آبان ماه سال 92 افتتاح شده است و در حال حاضر دارای متخصص های جراح عمومی، اطفال، داخلی و بیهوشی است .

ش‍‍ه‍رس‍ت‍‍ان محروم م‍ن‍وج‍‍ان در ف‍‍اص‍ل‍ه ۴۰۰ کی‍ل‍وم‍ت‍ری ج‍ن‍وب غربی استان کرمان و ۱۵۵ کیلومتری جیرفت ق‍رار گ‍رف‍ت‍ه است.

مقصد بعدی وزیر بهداشت شهرستان محروم قلعه گنج  و بازدید از مراکز بهداشتی درمانی این شهرستان خواهد بود.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید