بازدید مجید مجیدی از پشت‌صحنه فیلم «ایستاده در غبار» +تصاویر

0

به نقل از گیگر:

کارگردان فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله(ص)» مهمان عوامل فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» شد.

 به گزارش سینماخبر،   گروه تولید فیلم «ایستاده در غبار» که هم‌اکنون مشغول فیلمبرداری در لوکیشنی حوالی جنوب تهران هستند، میزبان مجید مجیدی، مهدی فرجی(مدیر سابق شبکه یک) و سیدمحمد آوینی بودند. 

در این دیدار حبیب‌اله والی‌نژاد و محمدحسین مهدویان، تهیه‌کننده و کارگردان فیلم، وضعیت تولید پروژه «ایستاده در غبار» را برایمجیدی، فرجی و آوینی شرح دادند، میهمانان نیز به عوامل فیلم خسته نباشید و خدا قوت گفتند. مهدی فرجی که در زمان تولید پروژه «آخرین روزهای زمستان» -مجموعه تلویزیونی درباره شهید باقری که سال 91 به کارگردانی مهدویان پخش شد- مدیر شبکه یک سیما بود، ضمن مرور خاطرات تولید آن پروژه، جزییاتی از آن مستند را برای مجید مجیدی بازگو کرد. مجیدی در یکی از پلان‌هایی هم که مهدویان مشغول کارگردانی بود، در کنار او قرار گرفت تا از نزدیک شاهد جزییات فیلمبرداری پروژه قرار بگیرد.  

بازدید مجید مجیدی از پشت‌صحنه فیلم «ایستاده در غبار» +تصاویر


همچنین مجیدی، فرجی و آوینی دقایقی از صحنه‌های تدوین شده فیلم را همراه با مهدویان و عوامل پشت‌صحنه تماشا کردند. مجیدی پس از این نمایش، مهدویان را به خاطر کارگرد، فضاسازی شهری , و بازی‌های خوب بازیگران تحسین و از کادربندی‌ها و قاب‌های هادی بهروز، مدیر فیلمبرداری «ایستاده در غبار» تمجید کرد. او ساختار فیلم «ایستاده در غبار» را به پنجره ای تشبیه کرد که مخاطب قرار است قصه را از درون آن ببیند. 

کارگردان فیلم‌های «بچه‌های آسمان» و «رنگ خدا» با اشاره به اینکه تصنع موجو در برخی فیلم های جنگی از باورپذیر بودن آن برای مردم می کاهد تاکبد کرد که در فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» ابن تصنع به چشم نمی خورد. او در پایان این گفت‌وگو و بازدید، نکاتی فنی را هم برای بالاتر بردن کیفیت فیلم به مهدویان توصیه کرد. 

«ایستاده در غبار» نخستین اثر سینمایی محمدحسین مهدویان است که زندگی جاوید‌الاثر احمد متوسلیان را از دوران کودکی تا سال‌های حضور در جبهه‌های جنگ روایت می‌کند. تهیه‌کننده‌ این فیلم حبیب‌الله والینژاد است و این دومین تجربه‌ همکاری او با مهدویان بعد از مجموعه «آخرین روزهای زمستان» خواهد بود. 

بازدید مجید مجیدی از پشت‌صحنه فیلم «ایستاده در غبار» +تصاویر


فیلمبرداری «ایستاده در غبار» از اواسط شهریور ماه در شهرک سینمایی دفاع مقدس آغاز شده و اولین نمایش رسمی فیلم در سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر خواهد بود. 

براي مشاهده متن كامل خبر اينجا كليك كنيد

منبع:

 

پاسخ دهید