بازگشت جیسون استاتهام با مکانیک 2

0

بازگشت جیسون استاتهام با مکانیک 2

فیلم مکانیک با بازی جیسون استاتهام که در سال 2011 به نمایش در آمد، فیلمی اکشن، سراسر هیجان و البته برای دوست داران حرفه ای سینما کمی بی مفهوم و صرفا شکل گرفته بر اساس حرکات حرفه ای بازیگر نقش اول آن به حساب می آمد. اما قرار است نسخه بعدی این عنوان علاوه بر طرفداران فیلم های اکشن، منتقدان را نیز راضی کند. جیسون استاتهام این بار با “مکانیک : رستاخیز” بازگشته است.

سایمون وست کارگردان بریتانیایی سینمای هالیوود  در سال 2011 فیلم اکشن و جنایی  مکانیک  با بازی بازیگر معروف هالیوود، جیسون استاتهام را روی پرده سینما فرستاد. این فیلم بازسازی فیلم مکانیک محصول سال 1972 به کارگردانی مایکل وینر و بازی چارلز برانسون  بود. آدم کشی حرفه ای به نام آرتور بیشاپ آدم هایی که قرار است بکشد را طوری به قتل میرساند که قتل به نظر نرسد و یا اینکه پلیس را دچار اشتباه کند. آرتور در یک ماموریت مجبور میشود که یک آشنای قدیمی را به قتل برساند، پس از انجام این ماموریت او دچار عذاب وجدان میشود و تصمیم میگیرد آنهایی که خواستار این قتل بودند را نابود کند. منتقدان معتقدند که فیلم مکانیک 2011 از مکانیک 1972 بسیار ضعیف تر بوده است.با این وجود دنیس گانزل کارگردان آلمانی مکانیک 2 را ساخته است که قرار است در تاریخ 26 اگوست 2016 با عنوان Mechanic: Resurrection در ایالات متحده روی پرده سینما برود. در این فیلم نیز جیسون استاتهام نقش اول را دارد و جسیکا آلبا نیز در آن نقش آفرینی میکند. در حالی که آرتور بیشاپ فکر میکند گذشته خود را پشت سر گذاشته و قرار است زندگی جدیدی را شروع کند، اصلی ترین دشمنش عشق زندگی او را میدزد و او مجبور میشود که سه قتل تقریبا غیر ممکن دیگر را طوری انجام دهد که یک حادثه به نظر برسد.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید