بازگشت کینگ کنگ به جزیره جمجمه

0

بازگشت کینگ کنگ به جزیره جمجمه

حتما اسم فیلم کینگ کنگ (King Kong) به گوشتان خورده است و اگر اهل تماشای فیلم های تخیلی و ماجراجویی باشید حتما قبلا به تماشای این فیلم نشسته اید. کینگ کنگ نام گوریلی عظیم الجثه خیالی است که در داستان های تخیلی،فیلم ها و کمیک بوک های زیادی از آن استفاده شده است. سابقه فیلم ساختن از این موجود تخیلی و ترسناک به سال 1933 برمیگردد.  اولین فیلم در مورد کینگ کنگ که در سبک فانتزی و ماجراجویی بود توسط مریان کوپر و ارنست بی. شودزاک کارگردانی شد، بعد از آن  فیلم هایی با همین نام در سال 1976 به کارگردانی جان گیلرمین و همچنین در سال 2005 به کارگردانی پیتر جکسون ساخته شد. کینگ کنگ سال 2005 با بودجه ای ۲۰۷ میلیون دلاری به پر هزینه‌ترین فیلم تاریخ سینما تبدیل شد، رکورد قبلی ۲۰۰ میلیون دلار بود.

جردن ووت رابرتز( Jordan Vogt-Roberts ) کارگردان و فیلم نامه نویس امریکایی در سال 2017 فیلم جدیدی درباره ی یک گوریل عظیم الجثه را روی پرده سینما میفرستد که به نظر میرسد از خانواده همان کینگ کنگ معروف باشد. این فیلم با عنوان کنگ : جزیره جمجمه قرار است که در 10 مارس 2017 در ایالات متحده به صورت دو بعدی و سه بعدی به نمایش در آید. تام هیدلستون،ساموئل.ال. جکسون، توبی کبل و بری لارسون از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم ایفای نقش میکنند. تهیه کننده این فیلم Thomas Tull ، تهیه کننده معروف امریکایی است که تهیه کنندگی فیلم هایی چون گودزیلا،وارکرافت را برعهده داشته است و مدیر اجرایی تولید فیلم هایی چون The Dark Knight، Inception، Interstellar و بسیاری از فیلم های پر فروش و معروف بوده  است. داستان فیلم از این قرار است که یک تیم تحقیقاتی از افراد مختلف به یک جزیره ناشناخته در اقیانوس آرام میروند بی خبر از اینکه این جزیره محدوده سلطنت پادشاه عظیم الجثه ی میمون ها است.

تیزری که به تازگی از این فیلم متشر شده است مشخص است که این فیلم بسیار هیجان انگیز و پر ماجرا خواهد بود. وجود بازیگرانی چون جان گودمن و ساموئل ال جکسون  با کارنامه درخشانی که دارند این فیلم را تماشایی تر میکند. در پایان از شما دعوت میکنیم به تماشای تیزر جذاب این فیلم سینمایی بنشینید:

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید