بازیگرانی که ثروتمند متولد شدند

0

گیگر :

بیشتر ستاره‌های هالیوود در گذشته زندگی خوبی نداشته‌اند و پس از طی راه درازی به شهرت و البته ثروت دست یافته‌اند؛ اما در این میان ستاره‌هایی هستند که از ابتدای تولدشان، ثروتمند بودند.

جیسون شوارتزمن
وی با آرزوی دستیابی به شغلی در حوزه موسیقی بزرگ شد؛ اما ستاره فیلم راش‌مور و سریال بورد تو دث بازیگری در خونش است. وی پسر رز کاپلا است که در نقش کانی کورلیئون در فیلم پدرخوانده بازی کرده است.

نیک کرول
ستاره برنامه کرول در منطقه متمکن وست‌چستر نیویورک بزرگ شده و پسر مؤسس شرکت تحقیقاتی کرول است که میلیاردها دلار ارزش دارد.

لیندسی لوهان
وی در سن پایین به عنوان مانکن و بازیگر در پرنت ترپ و فریکی فرایدی ظاهر شد. پدر وی یکی از کارگزاران بورس وال استریت بود و لیندسی در منطقه ثروتمندنشین لانگ آیلند در نیویورک بزرگ شده است.

آرمی همر
وی بیشتر در نقش فرزند پولدار بازی کرده است؛ اما در زندگی واقعی نیز شرایط مشابهی دارد. وی نوه بزرگ غول صنعت نفت، آرند همر، است.

جولیا لوئیس دریفوس
وی یکی از بازیگران مشهور کمدی است. همچنین جولیا دختر جرارد لوئیس دریفوس، رئیس شرکت سرویس‌های انرجی لوئیس دریفوس است که سرمایه آن در سال ۲۰۰۶، نزدیک به ۳.۴ میلیارد دلار برآورد شده است.

جیک و مگی جیلنهال
جیک و مگی جیلنهال از خانواده‌ای ثروتمند در لس‌آنجلس و فرزندان استفان جیلنهال کارگردان و نائومی ایچز نویسنده هستند.

رونی و کیت مارا
رونی و کیت مارا از ستاره‌های جوان هالیوود هستند. رونی در نسخه آمریکایی فیلم دختری با خالکوبی اژدها هنرنمایی کرد و کیت در فیلم چهار شگفت‌انگیز حضور داشت. قبل از حضور رونی و کیت در دنیای هالیوود، در پادشاهی فوتبال بزرگ شدند. خواهران مارا در وست‌چستر نیویورک بزرگ شدند و پدربزرگشان تیم نیویورک جاینتز ان‌اف‌ال را در سال ۱۹۲۵ تأسیس کرده است.

گواینت پالترو
گواینت پالترو نیز همانند بسیاری از ستاره‌های هالیوود پدر و مادری هالیوودی دارد. مادرش بازیگر و پدرش تهیه‌کننده تلویزیون است.

راشیدا جونز
پدر راشیدا تهیه‌کننده آلبوم‌های موفق مایکل جکسون و مادرش بازیگر است.

کریستین استوارت
ستاره فیلم گرگ ومیش در لس‌آنجلس بزرگ شده و پدرش تهیه‌کننده تلویزیون و مادرش ناظر نویسندگان است.

پاول جیاماتی
بازیگری که نامزد دریافت جایزه اسکار شده، به لطف پدرش زندگی آسان و راحتی را در دوارن کودکی گذرانده است. پدر وی استاد و رئیس دانشگاه ییل بوده است.

بالتازار گتی
وی در یکی از ثروتمندترین خانواده‌های جهان به دنیا آمد. پدر پدربزرگ بالتازار مؤسس شرکت گتی اویل بود که درآمدی چند میلیارد دلاری نصیب وی کرد.

انسل الگورت
وی در طبقه پردرآمد نیویورک به دنیا آمد. والدینش در جامعه هنری بسیار مشهور بودند. پدر وی عکاس معروف مد بود و سال‌ها برای مارک‌هایی مانند وگ و شنل کار کرده است.

لنا دانهام
لنا والدین بسیار موفقی داشت که هر دو هنرمندان مشهوری هستند. پدر وی نقاش برجسته‌ای است که کارهایش در موزه‌های مهمی به نمایش گذاشته شده است.

الیسون ویلیامز
پدر الیسون یکی از خبرنگاران موفق تلویزیون است.

ادوارد نورتون
پدربزرگ ادوارد حرفه موفقی به عنوان پیمانکار ساخت و ساز و برنامه‌ریز شهری داشت.

میشل ویلیامز
میشل ویلیامز که ۳ بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده، دختر لری آر ویلیامز است که مؤلف و اقتصادان موفقی است.

سیگورنی ویور
با توجه به شغل سودآور پدر وی در رادیو و تلویزیون، تعجبی ندارد که سیگورنی ویور وارد دنیای بازیگری شد.

مایلی سایروس
مایلی سایروس دختر سوپراستار موسیقی کانتری است.

 

منبع :مجله اینترنتی فوت و فن

پاسخ دهید