بازیگران جدید مقابل دوربین سریال «بازگشت»/ ضبط به نیمه رسید

0

گیگر:

تصویربرداری سریال «بازگشت» به تهیه کنندگی و کارگردانی حسین عامری اینروزها در شمال کشور پیگیری می‌شودو بازیگران جدیدی مقابل دوربین این سریال قرار گرفتند.

به گزارش بولتن نیوز، تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «بازگشت» به تهیه کنندگی و کارگردانی حسین عامری در گرگان و لوکیشن‌های حاشیه شهر انجام می‌گیرد.
 
تا به امروز نیمی از مراحل تصویربرداری سپری شده و با برنامه ریزی‌های صورت گرفته تا پایان شهریور ماه ادامه خواهد داشت.
 
قاسم زارع و حسین عابدینی نیز از جمله بازیگرانی هستند که به تازگی به این سریال اضافه شده‌اند. نکته جالب توجه حضور قاسم زارع در نقش یک روحانی است که ویژگی‌های خاصی دارد و نقشی متفاوت را برای این بازیگر سینما و تلویزیون رقم زده است.
 
در خلاصه داستان «بازگشت» آمده است: زندگی می‌گذرد با روزها و شب‌هایش، با اتفاقاتش و گذشته‌ای می سازد. گذشته‌ای که در زمان گم شده است اما بعضی از گذشته‌ها دوباره در آینده اتفاق می‌افتند و ما را در زمان گم می‌کنند.   
 
حسن پورشیرازی، فریبا کوثری، کاوه خداشناس، امین گلستانه، مهران رجبی، سوگل طهماسبی، زهره حمیدی، زهره صفوی، مهری آل آقا، نسرین نکیسا بازیگرانی هستند که تا به امروز در این مجموعه به ایفای نقش پرداخته‌اند و در روزهای آینده چهره‌های دیگری نیز به جمع آنها اضافه خواهد شد.
 
عوامل سریال «بازگشت» عبارتند از تهیه کننده و کارگردان: حسین عامری، نویسندگان: حسین عامری، رضا بهشتی، براساس طرحی از: مرجان اشرفی‌زاده، علی اصغری، برنامه‌ریز: امیر رونقی، منشی صحنه: مریم طریقی نژاد، عکاس: نیما باستانی، مدیرتصویربرداری: ناصر کاووسی، طراح صحنه و لباس: سهیل میرسپاسی، صدابردار: مجید هاشمی پور، طراح گریم: حسین اردستانی، تدوینگر: منوچهر صانعی، صداگذار: بابک حسناتی، موسیقی: احمد مهدی، مدیرتولید: عابد رنجبر، ناظر کیفی: رضا ایمانی و مشاور رسانه‌ای و مدیر روابط عمومی: میثم محمدی.
 
این سریال در ١٣ قسمت ٤٠ دقیقه‌ای با موضوعی اجتماعی و خانوادگی برای پخش در یکی از شبکه‌های سراسری تلویزیون آماده می‌شود.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید