بازیگر خوش اندام هالیوود به طرز فجیعی لاغر شد + عکس

0

بازیگر خوش اندام هالیوود به طرز فجیعی لاغر شد + عکس

ستاره خوش اندام هالیوود به طرز فجیعی لاغر شد و حالا استیل بدنش همانند یک فرد معتاد شده است. به گزارش سماتک“کریس هِمسورث” (Chris Hemsworth)، بازیگر مطرح و پرطرفدار سینمای هالیوود برای بازی در فیلم تازه‌اش با عنوان “در قلب دریا” مجبور شده از بدن عضلانی و تنومند خود دست بکشد.

 

به گزارش سماتک این بازیگر 32 ساله‌ی استرالیایی در این فیلم به کارگردانی “ران هاوِرد”، نقش افسر اول یک کشتی صید نهنگ را بازی می‌کند که توسط یک نهنگ اسپرم غرق می‌شود و او و دیگر نجات‌یافتگان مدت 90 روز را روی قطعات شکسته‌ی کشتی در دریا سپری می‌کنند.

 

وی روز گذشته (یکشنبه 22 نوامبر-1 آذر) برای این‌که نشان بدهد در ایفای نقشش تا کجا پیش رفته، تصویری نحیف از خود را در پایان فیلم‌برداری “در قلب دریا” بر روی توییترش منتشر کرد.

 

“همسورث” در توضیحی برای این عکس نوشت: «اخیرا یک برنامه‌ی رژیمی-تمرینی را به نام “گم‌شده در دریا” امتحان کردم. آن را توصیه نمی‌کنم.»

بازیگر خوش اندام هالیوود به طرز فجیعی لاغر شد + عکس

بازیگر مجموعه فیلم‌های “ثور” پیش‌تر در تابستان امسال با اشاره به این‌که از قبل برای بازی در فیلم “تبادل” (Blackhat) مجبور شده بود وزن کم کند، به “انترتینمنت ویکلی” گفته بود پیش از فیلم‌برداری “در قلب دریا” هم حدود 7 کیلوگرم دیگر کم کرده است.

 

همسورث و دیگر بازیگران این فیلم در دوره‌ی فیلم‌برداری آن نیز تنها 500 کالری در روز غذا خوردند تا بتوانند صحنه‌های پایانی فیلم را که بدون آب و غذا در دریا سرگردان هستند، به تصویر بکشند.

 

“در قلب دریا” (In the Heart of the Sea) قرار است روز 11 دسامبر (20 آذر) در امریکا به نمایش عمومی درآيد.

 

مطالب مرتبط:

 

اعتیادهای جالب و عجیب ستاره های هالیوود

 

ستاره های هالیوود با لباس لختی روی فرش قرمز (تصویری)

 

ستاره زن زیبای هالیوودی در حرم امام رضا (ع)

 

عکس هایی از دوران جوانی استارهای امروز هالیوودی

 

رموز زیبا ماندن سوپر استارهای سینمای هالیوود

 

خوش اخلاق ترین ستاره های هالیوود را بشناسید

پاسخ دهید