بازیگر زن جوان ایران در 37 سالگی در گذشت (عکس)

0

گیگر:

درگذشت تاسف بار خانم بازیگر جوان را به جامعه هنری کشور تسلیت عرض می کنیم.

 

 

 «فروغ فودازی» بازیگر تئاتر دارفانی را وداع گفته است. به گزارش نازوب این بازیگر 37 ساله دانش آموخته هنرهای نمایشی از دانشکده سوره بوده است و در کنار بازیگری، دستیاری و طراح لباس تئاتر را نیز در کارنامه هنری خود دارد.

 

 

بازیگر زن جوان ایران در 37 سالگی در گذشت (عکس) 

نقش‌آفرینی و دستیاری و طراحی لباس در تئاترهایی چون «پل» و «اسب‌های» به کارگردانی محمد رحمانیان و «مردی که گلی به دهان داشت» ، «باغچه بی بنفشه بی اطلسی»،«تماس تلفنی» به کارگردانی مجتبی احمدی و «سیمرغ» به کارگردانی اکرم قاسمی و «شاخک نقره‌ای» به کارگردانی آرام قاسمی از جمله فعالیت‌های هنری «فروغ فودازی» در طول حیات هنری‌اش محسوب می‌شود.

 

فروغ فودازی متولد 1356 بوده است، وی پیش از ورود به دانشگاه، فراگیری دوره‌های بازیگری را آغاز کرده بود و بعد از ورود به رشته ادبیات نمایشی دانشگاه سوره در بهمن ماه 1377 ، این مسیر را تا سال‌های اخیر ادامه داده است.

 

 

بازیگر زن جوان ایران در 37 سالگی در گذشت (عکس)

 

«فروغ فودازی»، صبح 27 بهمن ماه به علت عفونت ریه ناشی از سرماخوردگی به دیار حق شتافت و مراسم تشییع او صبح پنجشنبه 29 بهمن ماه ساعت 10.30 صبح از مقابل حسینه «نایینی‌ها» واقع در خیابان شهید صیامی، خیابان شهید زربافیان به سمت بهشت زهرا(س) و یابود او در جمعه 30 بهمن ماه ساعت 15 تا 16.30 در همین حسینه برگزار خواهد شد.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید