بازیگر زن سینما “نسرين مقانلو ” خواننده شد + تصاویر

0

بازیگر زن سینما “نسرين مقانلو ” خواننده شد + تصاویر

یکی از بهترین بازیگران زن سینما و تلویزیون ایران خانم نسرین مقانلو به تازگی ادعا کرده است که پا به عرصه خوانندگی گذاشته است و به گزارش سماتک وی ورود خود را به دنیای موسیقی رسما اعلام کرد و فعلا تصمیمی برای اجرای کنسرت ندارد و فقط دکلمه می خواند.

بازیگر زن سینما بعد از اینکه هنگامه قاضیانی کنسرت خود را برگزار کرد حالا یکی دیگر از بازیگران زن ایرانی به جرگه خوانندگی پا گذاشته است . به گزارش سماتک حالا بازيگر زن ديگري نيز ادعا کرده است که وارد حوزه موسيقي شده است.

بازیگر زن سینما پس از کنسرت هنگامه قاضياني که با حضور بازيگران زن در تالار وحدت برگزار شد؛ اينبار نسرين مقانلو نيز اعلام کرده است که وارد حوزه موسيقي شده است و جون صداي خوبي دارد دکلمه مي خواند و البته فعلا تصميمي براي برگزاري کنسرت نگرفته و فقط آلبوم مي دهد.

بازیگر زن سینما بنابراين گزارش سماتک؛ مدتي پيش هنگامه قاضياني بازيگر زن سينما که مشخص نبود مهارت هاي خوانندگي خود را کجا آموخته است مجوز برگزاري يک کنسرت را در تالار وحدت دريافت کرد که با حضور بازيگران زن همراه بود.

 

وي در اين باره اظهار داشته بود که عوايد برگزاري کنسرتش را به موسسات خيريه مي پردازد.

 

خبرنگاران حاضر در سالن معتقد بودند که ضعف در مهارت هاي حرفه اي خوانندگي در اين بازيگر – خواننده نمايان بود و قدرت پنهان کردن آن را نداشت.

 

حالا بازيگر زن ديگري نيز ادعا کرده است که وارد حوزه موسيقي شده است. نسرين مقانلو که هم کنون در حال اجراي دکلمه يک آلبوم مشتر است مي گويد: فعلا برنامه اي براي کنسرت ندارم و روي آلبوم کار مي کنم و در کنارش بازيگري را نمي توانم فراموش کنم.

 

 

مطالب مرتبط:

 

سیگار کشیدن نسرین مقانلو (عکس)

 

چهره پسر نسرین مقانلو فتوکپی رونالدو است (عکس)

 

عکس سه نفره از نسرین مقانلو و پدر و مادرش

 

گالری عکس های جدید نسرین مقانلو

پاسخ دهید