بازی های محبوب خود را خاطره انگیز تجربه کنید (معرفی یک ابزار جالب)

0

بازی های محبوب خود را خاطره انگیز تجربه کنید (معرفی یک ابزار جالب)

این روز ها بسیاری از بازی های کامپیوتری جدید دیگر آن حس و حال عناوین قدیمی حاضر در دنیای بازی های کامپیوتری را برای بسیاری از گیمر هایی که از دوران کنسول های 8 و 16 بیتی خاطرات بسیار خوبی در گنجینه ی ذهن خود اندوخته اند تداعی نمی کند. البته گاه با به کار بستن برخی ترفند های جدید می توان گوشه هایی از همان حس و حال را دوباره برای گیمر های کهنه کار زنده کرد. ترفند هایی که بخشی از آن ها می تواند بهره گرفتن از یک سخت افزار جدید برای انجام بازی های کامپیوتری محبوب گیمر ها را شامل شود.

 اگر چه گیمر های علاقه مند به کنسول های خانگی به جز کنترلر کنسول های مورد استفاده ی خود ابزار دیگری برای تجربه کردن بازی های محبوب شان ندارند، اما گاه هواداران سایر پلتفرم های بازی نظیر PC و حتی پلتفرم های موبایل نیز علاقه مند به استفاده از کنترلر های بازی به منظور انجام بازی های مد نظر خود هستند. در واقع تجربه کردن عناوین حاضر در برخی سبک های موجود در دنیای بازی های کامپیوتری نظیر بازی های سبک هک اند اسلش یا عناوین شاخص حاضر در سبک اکشن سوم شخص، توسط کنترلر بسیار ساده تر و لذت بخش تر از سایر شیوه های بازی نظیر بهره گیری از ماوس و صفحه کلید به نظر می رسد. در این میان علاقه مندان به استفاده از کنترلر های بازی در امر اجرای بازی های کامپیوتری محبوب روز، این قابلیت را دارند تا بتوانند یاد روز های خاطره انگیز قدیمی و دوران اوج استفاده از کنترلر های مخصوص بازی یعنی روزگار جولان دادن کنسول های 16 بیتی در دنیای بازی های کامپیوتری را دوباره برای خود زنده نمایند. امری که به مدد استفاده از کنترلر SNES30 امکان پذیر خواهد بود و به گیمر ها کهنه کار این اجازه را خواهد تا با استفاده از این کنترلر به روز های خاطره انگیز گذشته باز گردند.

 snes30-1

کنترلر SNES30 به طور دقیق از روی کنترلر اختصاصی کنسول 16 بیتی و بسیار موفق سوپر نینتندو یا SNES طراحی و الگو برداری شده است و استفاده از آن دقیقاً همان حس و حال آشنا را به گیمر ها منتقل می کند

 

 

یکی از قابلیت های بسیار مناسب کنترلر SNES30 سازگاری آن با سیستم عامل های مختلفی نظیر ویندوز ، مک ، اندروید و iOS است. به این ترتیب علاقه مندان به انجام بازی های کامپیوتری مختلف می توانند علاوه بر پلتفرم های دسکتاپ، از این کنترلر جالب و خاطره انگیز به منظور انجام بازی های مورد علاقه ی خود بر روی پلتفرم های موبایل نیز بهره بگیرند. در این میان به منظور راحتی هر چه بیشتر استفاده از این ابزار بر روی پلتفرم های مختلف بازی، کنترلر SNES30 علاوه بر اتصال توسط کابل یو اس بی، به موجب قابلیت بلوتوث نیز قابل اتصال به پلتفرم های مختلف بازی خواهد بود و به این ترتیب بهره گیری از آن برای انجام دادن بازی های موبایل بسیار ساده و کم درد سر جلوه می کند. البته گیم پلی بسیاری از بازی های اختصاصی پلتفرم موبایل به طور انحصاری برای بازی توسط قابلیت های لمسی صفحه ی نمایش (یا به قول فرنگی ها تاچ) طراحی شده است و شاید در نگاه نخست این کنترلر برای انجام آن ها مناسب به نظر نرسد. اما نکته این جاست که کنترلر SNES30 از قابلیت شبیه سازی ویژگی های تاچ برخوردار است و از همین رو انجام بازی های لمسی موبایل نیز به راحتی هر چه تمام تر توسط این کنترلر خاطره انگیز امکان پذیر خواهد بود.

 snes30-2

کنترلر SNES30 توسط شرکت 8 Bitdo طراحی شده است. شرکتی که به غیر از این محصول کنترلر های دیگری را نیز طراحی کرده است که همگی آن یاد آور کنترلر های آشنا و خاطره انگیز کنسول های بازی قدیمی هستند. به طور حتم تجربه ی بازی های کنسول سوپر نینتندو توسط این کنترلر به کمک شبیه ساز های موجود بر روی پلتفرم PC یا موبایل می تواند لذت فراوانی را برای تجربه کنندگان دوران کنسول های 16 بیتی به همراه داشته باشد    

 

با توجه به ابعاد 6 در 14 در 2 سانتی متری کنترلر SNES30 می توان این محصول را بسیار آسان و بی درد سر حمل کرد و در همه جا از انجام بازی های کامپیوتری توسط آن لذت برد. امری که با توجه به قدرت باتری کنترلر مذکور کاملاً امکان پذیر به نظر می رسد. در واقع کنترلر SNES30 از یک باتری  480 mAh Li-on بهره می برد که قابلیت استفاده ی 20 ساعته را برای استفاده کنندگان از این محصول فراهم آورده و در کنار آن بار ها قابل شارژ خواهد بود. علاوه بر آن فیرم ویر اختصاصی این کنترلر نیز قابل ارتقا یافتن است تا به این وسیله با آپدیت های گاه به گاهی که برای فیرم ویر این محصول ارائه می گردد، کنترلر SNES30 برای استفاده در بازی های جدید کاملاً مهیا شود. در کل اگر جزو علاقه مندان به استفاده از کنترلر های بازی در امر اجرای بازی های محبوب خود هستید و در عین حال قصد باز سازی خاطرات شیرین گذشته ی خود را دارید می توانید استفاده از کنترلر SNES30 را مد نظر قرار داده و در صورت یافتن آن در بازار داخل به سراغ آن بروید. خصوصاً این که این کنترلر به نسبت محصولات مشابه قیمت آن چنان بالایی هم ندارد و بهای آن از 30 دلار فرا تر نمی رود. 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید