بازی The Witcher 3 را با اسلحه ها و جلوه های دیداری جدید تجربه کنید

0

بازی The Witcher 3 را با اسلحه ها و جلوه های دیداری جدید تجربه کنید

به دلیل بهره بردن بازی The Witcher 3: Wild Hunt از دنیای گسترده و گیم پلی مفصل و طولانی، احتمالاً آن دسته از بازیبازانی که در پی تجربه کردن تمامی ماموریت های موجود در این بازی (اعم از اصلی و فرعی) و سرک کشیدن به تمامی گوشه و کنار محیط به تصویر کشیده شده در دل این اثر هستند، هنوز هم درگیر دنیای بازی The Witcher 3: Wild Hunt بوده و با شخصیت ها و ماجرا های این اثر سر و کله می زنند. در این صورت شاید استفاده از برخی اسحه های موجود در بازی The Witcher 3: Wild Hunt برای تجربه کنندگان این بازی اندکی یکنواخت و تکراری جلوه کند. اما از آن جایی که برای هر مشکل راه حلی وجود دارد، مشکل تکراری شدن روند استفاده از اسلحه های معمول در بازی The Witcher 3: Wild Hunt مشکلی نیست که نتوان برای دور زدن آن راه حلی یافت.

یکی از راه حل های موجود برای رفع این مشکل نصب کردن ماد The Enhancement System بر روی نسخه ی PC از بازی The Witcher 3: Wild Hunt است. به کمک نصب این ماد بر روی نسخه ی PC از بازی The Witcher 3: Wild Hunt ، تجربه کنندگان این بازی از این قابلیت برخوردار خواهند بود تا علاوه بر اسلحه های معمول موجود در بازی The Witcher 3: Wild Hunt ، سلاح های سایر شخصیت های جانبی حاضر در این بازی را هم در اختیار گرفته و در طول نبرد های این بازی از وجود آن ها استفاده نمایند. در واقع به موجب نصب ماد The Enhancement System بر روی بازی  The Witcher 3: Wild Hunt تمامی سلاح هایی که سایر شخصیت های جانبی حاضر در این بازی از وجود آن ها بهره می برند (از تبر و گرز و شمشیر گرفته تا کمان های گوناگون) برای شخصیت گرالت نیز قابل استفاده هستند. روند به دست آوردن اسلحه های مذکور در طول تجربه کردن بازی The Witcher 3: Wild Hunt هم به این صورت است که می توان آن ها را از برخی بازرگانان حاضر در دنیای این بازی خریداری کرد یا این که به کمک ارتقا دادن قابلیت های ساخت و ساز و فراهم آمدن مواد اولیه ی مربوط به تولید آن ها، این اسلحه ها را شخصاً طراحی و تولید نمود. علاوه بر آن انجام برخی از ماموریت های موجود در این بازی نیز می تواند کمک حال علاقه مندان به یافتن این اسلحه های جدید در طول مراحل بازی The Witcher 3: Wild Hunt باشد.

 witcher3

البته با نصب ماد The Enhancement System بر روی نسخه ی سوم از مجموعه بازی های The Witcher ، علاوه بر امکان در اختیار گرفتن سلاح های اختصاصی شخصیت های جانبی حاضر در دنیای بازی The Witcher 3: Wild Hunt ، سلاح های کاملاً جدیدی نیز به این بازی اضافه می شود. به عنوان مثال علاقه مندان به سریال بازی تاج و تخت می توانند پس از نصب این ماد شاهد اضافه شدن شمشیر اختصاصی جان اسنو یا همان لانگ کلاو به گیم پلی بازی The Witcher 3: Wild Hunt باشند (علاوه بر شمشیر جان اسنو لباس و زره او نیز در این ماد وجود دارد و به این ترتیب تجربه کنندگان بازی The Witcher 3: Wild Hunt می توانند شخصیت گرالت را با شکل و شمایل و رخت و لباس جان اسنو مشاهده نمایند). البته ویژگی های اضافه شده به بازی The Witcher 3: Wild Hunt از طریق نصب ماد The Enhancement System تنها به وجود زره و اسلحه های جدید محدود نمی شود و موارد دیگری را هم در بر می گیرد. به عنوان مثال پس از نصب ماد مذکور، تجربه کنندگان بازی The Witcher 3: Wild Hunt می توانند شاهد اجرای انیمیشن های تازه ای به هنگام استفاده از معجون های مختلف یا تجهیز شمشیر بازیباز به قابلیت های جانبی باشند. در این میان افکت های گرافیکی مختلفی هم در قالب ماد یاد شده به شکل ظاهری شمشیر های مورد استفاده قرار گرفته توسط بازیباز اضافه می شود که موارد متعددی نظیر شعله های آتش یا بلور های درخشان یخ را در بر می گیرد. علاوه بر آن بافت های مربوط به بسیاری از اسلحه های موجود در بازی The Witcher 3: Wild Hunt هم در ماد The Enhancement System مورد باز نگری و باز سازی قرار گرفته است و در همین راستا شاهد اضافه شدن جزییات جدیدی به شمایل بسیاری از شمشیر های موجود در این بازی هستیم.

 witcher-3

علاوه بر موارد یاد شده در سطور فوق، نصب ماد The Enhancement System می تواند کمک حال آن دسته از بازیبازانی باشد که همواره از کمبود پول در دنیای بازی The Witcher 3: Wild Hunt می نالند. در واقع به کمک نصب این ماد نه تنها تجربه کنندگان بازی The Witcher 3: Wild Hunt می توانند پول بسیار بیشتری را نسبت به حالت عادی در دنیای این بازی پیدا نمایند، بلکه برای حمل این پول ها هم با مشکلات بسیار کمتری نسبت به قبل مواجه هستند. به عبارت بهتر در ماد The Enhancement System از بازی The Witcher 3: Wild Hunt ، پول های حمل شده توسط بازیباز از وزن بسیار کمتری نسبت به قبل برخوردارند و گذشته از آن اکنون می توان آن ها را درون مخفیگاه ها و صندوقچه های آشنای موجود در محیط این بازی ذخیره کرد. در کنار موارد یاد شده، برخی از ویژگی های مربوط به منو های بازی The Witcher 3: Wild Hunt  نیز در ماد The Enhancement System مورد باز نگری قرار گرفته است. به عنوان مثال اکنون تجربه کنندگان بازی The Witcher 3: Wild Hunt  می توانند پیش از اقدام برای فروش تجهیزات و ساز و برگ خود، از قیمت دقیق آن ها با خبر شوند و بدانند که پس از فروش این تجهیزات به طور دقیق چه مقدار پول عاید شان خواهد شد. به هر حال استفاده از ماد The Enhancement System می تواند امکان مناسبی را برای تجربه کنندگان بازی  The Witcher 3: Wild Hunt فراهم آورد تا از تنوع قابل قبولی به هنگام تجربه ی گیم پلی این بازی برخوردار گردند. گفتنی است که ماد The Enhancement System در قالب سه نسخه ی مجزا و متفاوت به نام های کامل ، آسان و سبک در دسترس علاقه مندان به نسخه ی PC از بازی The Witcher 3: Wild Hunt قرار دارد که هر کدام از آن ها بخشی از ویژگی های یاد شده در سطور فوق را در دل خود جای داده اند و علاقه مندان به این بازی برای بهره مندی از تمام ویژگی های یاد شده در سطور فوق باید نسبت به تهیه و نصب نسخه ی کامل از این ماد اقدام نمایند.          

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید